JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Przed wizytą domową zaleca się przesłanie dokumentacji zdjęciowej w celu przeprowadzenia wstępnej konsultacji. Na wizyty domowe podolodzy przyjeżdżają z pełnym wyposażeniem: sprzęt, narzędzia, materiały opatrunkowe, kosmetyki i preparaty. Jedyne, czego potrzebują, to dostęp do gniazdka elektrycznego.

CENY ZABIEGÓW

Ceny zabiegów, wykonywanych w ramach wizyt domowych, są zgodne z cennikiem obowiązującym w gabinetach Satin. Do ceny zabiegu należy doliczyć opłatę za dojazd specjalisty, która ustalana jest indywidualne. Oferta wizyt domowych nie łączy się z obowiązującymi promocjami i zniżkami.

WAŻNE INFORMACJE

Wizyty domowe realizowane są co czwartek na terenie Warszawy i okolic. Szczegółowych informacji na temat wizyt domowych i ich wyceny udzielimy pod numerem telefonu: 22 833 47 87, 22 616 41 04 lub 22 354 65 44.

WYCHODZĄC NAPRZECIW OCZEKIWANIOM

Jesteśmy świadomi, że nie każda osoba z problemami w obrębie stóp jest w stanie dotrzeć do nas osobiście. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, gabinety Satin oferują również usługę wizyt domowych, zapewniając stuprocentową gwarancję jakości i higieny.

Bez względu na to, czy zabiegi odbywają się w naszych gabinetach, czy poza nimi, nasi podolodzy zawsze przestrzegają zasad higieny i bezpieczeństwa. Wszystkie używane podczas wizyty narzędzia są sterylne lub jednorazowe. Narzędzia, z których korzystają podolodzy, są każdorazowo dezynfekowane, myte, pakietowane i sterylne. Na wizyty domowe podolodzy przyjeżdżają z pełnym wyposażeniem: sprzęt, narzędzia, materiały opatrunkowe, kosmetyki i preparaty.

WIZYTY DOMOWE – ZABIEGI

Wyposażenie podologa w ramach wizyt domowych pozwala na przeprowadzenie większości zabiegów, dostępnych w standardowej ofercie gabinetów Satin. Do usług realizowanych w ramach wizyt domowych należą:

  • Profilaktyczny zabieg podologiczny: usunięcie standardowych/ fizjologicznych zrogowaceń, obcięcie i oszlifowanie paznokci, wmasowanie preparatu
  • Obcięcie i oszlifowanie paznokci
  • Usuwanie nadmiernych zrogowaceń/modzeli
  • Opracowanie pękających pięt ze specjalistycznym opatrunkiem
  • Usuwanie odcisku ze specjalistycznym opatrunkiem
  • Klinowe podcięcie wrastającego paznokcia ze specjalistycznym opatrunkiem
  • Założenie klamry ortonyksyjnej
  • Oczyszczanie paznokci zmienionych chorobowo lub pourazowo