Zaznacz stronę

Kariera

Gabinety Satin w świecie podologicznym od lat kojarzą się z jakością, wysokim standardem usług i specjalistyczną kadrą. Przez ponad 15 lat naszej obecności na rynku wykształciliśmy szerokie grono podologów, którzy są ekspertami w swojej branży. Praca w gabinetach Satin rozumiana jest jako rozwój osobisty, oparty na szkoleniach, kursach i wieloletnim doświadczeniu.

dowiedz się więcej

ponad 15 lat NA RYNKU

nasz ZESPÓŁ

naszeGABINETY

Praca dla fizjoterapeutów i pielęgniarek w zawodzie podologa

dołącz do zespołu!

  Bardzo chciałabym u Państwa pracować. Jestem z wykształcenia fizjoterapeutką i byłam już na kilku konferencjach podologicznych. Widzę, że obecnie nie prowadzicie Państwo rekrutacji. Czy mimo wszystko mogłabym przesłać Wam swoje CV?

  Oczywiście. Prosimy o przesłanie CV na maila: [email protected]. Faktycznie, obecnie nie prowadzimy rekrutacji, ale zapiszemy Pani CV w naszej bazie i w przyszłości weźmiemy Pani kandydaturę pod uwagę.

  Veronika Skalska
  manager gabinetów Satin

  Bardzo chciałabym zrealizować praktyki podologiczne w gabinecie Satin. Jestem studentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia. Co muszę zrobić, żebym została przyjęta?
  Prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze szczegółami odnośnie programu praktyk na adres mailowy: [email protected].

  Veronika Skalska
  manager gabinetów Satin

  Jestem zainteresowana odbyciem praktyk studenckich w Satin. Co mogę zrobić, żeby dostać taką szansę? Joanna W.
  Bardzo nam miło, że jest Pani zainteresowana podjęciem praktyk w naszych gabinetach. Na początek poproszę o przesłanie swojego CV na adres: [email protected]. W mailu proszę również napisać jakie ma Pani oczekiwania względem praktyk oraz co obejmuje program praktyk przygotowany przez Pani uczelnię. Z wybranymi kandydatami umawiam się na spotkanie.

  Veronika Skalska
  manager gabinetów Satin

  opinie o Satin