Kariera

Gabinety Satin w świecie podologicznym od lat kojarzą się z jakością, wysokim standardem usług i specjalistyczną kadrą. Przez 12 lat naszej obecności na rynku wykształciliśmy szerokie grono podologów, którzy są ekspertami w swojej branży. Praca w gabinetach Satin rozumiana jest jako rozwój osobisty, oparty na szkoleniach, kursach i wieloletnim doświadczeniu.

dowiedz się więcej

Wierzymy, że najwyższa jakość usług jest możliwa tylko dzięki działaniom zespołowym. Zespół podologów pracujących w Satin cechuje wzajemny szacunek, jasne zasady współpracy i koleżeństwo. W gabinetach Satin obowiązuje autorski system szkoleń, dzięki którym podolodzy osiągają kolejne poziomy wiedzy i umiejętności. Schemat szkoleń, niezależnie od zagadnienia, którego dotyczy, bazuje na przekazaniu wiedzy i umiejętności w zespole. Dlatego tak ważna dla firmy jest współpraca w zespole oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

podologa/pielęgniarki/fizjoterapeuty/rehabilitanta/ratownika medycznego/kosmetologa, którzy po intensywnym procesie szkoleń podejmą pracę w charakterze PODOLOGA

Miejsce pracy:  Warszawa

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku usług podologicznych, będącą najstarszym ośrodkiem podologicznym w Polsce oraz prekursorem medycznego podejścia do stóp. Naszym głównym zadaniem jest szerzenie świadomości podologicznej – chcemy, by podologia była powszechnie znaną dziedziną medyczną.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie diagnozy i konsultacji podologicznych,
  • wykonywanie zabiegów oraz prowadzenie terapii podologicznych,
  • bieżące, rzetelne prowadzenie dokumentacji medycznej związanej z obsługą pacjentów,
  • utrzymywanie najwyższych standardów bezpieczeństwa pracy w gabinecie,
  • ustawiczne podnoszenie swoich kwalifikacji,
  • udział w szkoleniach,
  • praca nad tworzeniem i wprowadzaniem nowych technik zabiegowych,
  • śledzenie trendów rynkowych z zakresu medycyny ze szczególnym uwzględnieniem podologii,
  • reprezentowanie firmy na kongresach i targach branżowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe pielęgniarstwo/fizjoterapia/rehabilitacja/ratownictwo medyczne/kosmetologia-specjalizacja podologia
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w charakterze pielęgniarka/fizjoterapeuta/rehabilitant/ratownik medyczny/kosmetolog,
  • gotowość i determinacja do zostania podologiem,
  • umiejętność wykorzystania zdobytej wiedzy do wzbogacenia technik podologicznych,
  • zainteresowanie zagadnieniami z zakresu podologii,
  • mile widziana umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • empatia i umiejętność budowania trwałych relacji z klientami
  • kreatywność i innowacyjne podejście,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć ciągłego rozwoju.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • profesjonalny system szkoleń przygotowujących do uprawiania zawodu podologa,
  • udział we współtworzeniu świadomości podologicznej w Polsce,
  • dołączenie do wyjątkowego zespołu pasjonatów, tworzących przyjazną atmosferę pracy, ceniących partnerstwo i wzajemny szacunek,
  • możliwości rozwoju osobistego i profesjonalnego w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy,
  • wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności,
  • dostęp do najlepszych produktów podologicznych.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych (CV i listu motywacyjnego) na adres mailowy: rekrutacja@satin.pl z zaznaczeniem nazwy stanowiska  w temacie wiadomości. Konieczne jest umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ust. z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 z póź.zm.)

Jeśli nie udało Ci się znaleźć oferty pracy dedykowanej dla Ciebie, napisz do nas prywatną wiadomość, załączając swoje CV (rekrutacja@satin.pl).