Zaznacz stronę

Kariera

Gabinety Satin w świecie podologicznym od lat kojarzą się z jakością, wysokim standardem usług i specjalistyczną kadrą. Przez ponad 14 lat naszej obecności na rynku wykształciliśmy szerokie grono podologów, którzy są ekspertami w swojej branży. Praca w gabinetach Satin rozumiana jest jako rozwój osobisty, oparty na szkoleniach, kursach i wieloletnim doświadczeniu.

dowiedz się więcej

Wierzymy, że najwyższa jakość usług jest możliwa tylko dzięki działaniom zespołowym. Zespół podologów pracujących w Satin cechuje wzajemny szacunek, jasne zasady współpracy i koleżeństwo. W gabinetach Satin obowiązuje autorski system szkoleń, dzięki którym podolodzy osiągają kolejne poziomy wiedzy i umiejętności. Schemat szkoleń, niezależnie od zagadnienia, którego dotyczy, bazuje na przekazaniu wiedzy i umiejętności w zespole. Dlatego tak ważna dla firmy jest współpraca w zespole oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu.
Bardzo chciałabym u Państwa pracować. Jestem z wykształcenia fizjoterapeutką i byłam już na kilku konferencjach podologicznych. Widzę, że obecnie nie prowadzicie Państwo rekrutacji. Czy mimo wszystko mogłabym przesłać Wam swoje CV?
Oczywiście. Prosimy o przesłanie CV na maila: veronika.skalska@satin.pl. Faktycznie, obecnie nie prowadzimy rekrutacji, ale zapiszemy Pani CV w naszej bazie i w przyszłości weźmiemy Pani kandydaturę pod uwagę.

Veronika Skalska
manager gabinetów Satin

Bardzo chciałabym zrealizować praktyki podologiczne w gabinecie Satin. Jestem studentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia. Co muszę zrobić, żebym została przyjęta?
Prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze szczegółami odnośnie programu praktyk na adres mailowy: veronika.skalska@satin.pl.

Veronika Skalska
manager gabinetów Satin