Zaznacz stronę

Kariera

Gabinety Satin w świecie podologicznym od lat kojarzą się z jakością, wysokim standardem usług i specjalistyczną kadrą. Przez ponad 13 lat naszej obecności na rynku wykształciliśmy szerokie grono podologów, którzy są ekspertami w swojej branży. Praca w gabinetach Satin rozumiana jest jako rozwój osobisty, oparty na szkoleniach, kursach i wieloletnim doświadczeniu.

dowiedz się więcej

Wierzymy, że najwyższa jakość usług jest możliwa tylko dzięki działaniom zespołowym. Zespół podologów pracujących w Satin cechuje wzajemny szacunek, jasne zasady współpracy i koleżeństwo. W gabinetach Satin obowiązuje autorski system szkoleń, dzięki którym podolodzy osiągają kolejne poziomy wiedzy i umiejętności. Schemat szkoleń, niezależnie od zagadnienia, którego dotyczy, bazuje na przekazaniu wiedzy i umiejętności w zespole. Dlatego tak ważna dla firmy jest współpraca w zespole oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

praktykantki/ praktykanta w gabinecie podologicznym Satin
Miejsce pracy:  Warszawa

Pierwsze w Polsce gabinety podologiczne Satin, popularyzujące podologię od 13 lat, ogłaszają nabór na praktykę dla studentów kierunków: pielęgniarstwo/ fizjoterapia/ rehabilitacja/ ratownictwo medyczne/ kosmetologia-specjalizacja podologia.

Praktyka w Satin stwarza możliwość rozwoju zawodowego, poznania tajników pracy podologa i uczestnictwo we wszystkich etapach przygotowania stanowiska do pracy, obsługi pacjenta oraz całościowej organizacji pracy w zawodzie podologa.

Korzyści:

 • możliwość uczestniczenia w zabiegach podologicznych w gabinetach o ugruntowanej pozycji na rynku
 • praca przy boku podologów z wieloletnim doświadczeniem
 • poznanie wszystkich etapów dezynfekcji i sterylizacji
 • możliwość poznania najwyższej jakości sprzętu podologicznego
 • zapoznanie ze standardowym wyposażeniem gabinetu podologicznego
 • zapoznanie ze standardami BHP i sanepidu
 • nauka doboru odpowiedniej metody terapii do danego problemu podologicznego
 • zapoznanie ze standardami obsługi klienta
 • otrzymanie zaświadczenia o odbytych praktykach i nabytych umiejętnościach

Zakres obowiązków:

 • pomoc w zapewnieniu materiałów i narzędzi niezbędnych do pracy podologa (przeprowadzanie procesu dezynfekcji i sterylizacji oraz ich protokołowanie)
 • asysta przy zabiegach podologicznych (drobne pomoce przy zabiegach)
 • przygotowywanie stanowiska podologicznego według przyjętych standardów

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia CV na adres mailowy: veronika.skalska@satin.pl z zaznaczeniem nazwy stanowiska  w temacie wiadomości. Konieczne jest umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Jeśli nie udało Ci się znaleźć oferty pracy dedykowanej dla Ciebie, napisz do nas prywatną wiadomość, załączając swoje CV (rekrutacja@satin.pl).