Zaznacz stronę

Nasza historia

Działamy od 2006 roku. Od tego czasu wykształciliśmy grono specjalistów i pomogliśmy tysiącom pacjentów

umów wizytę  Darmowa konsultacja on-line

Cool Timeline

2006
Wrzesień 25

ROK, W KTÓRYM WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO

Zainspirowani rozwojem podologii w Niemczech, otwieramy pierwszy gabinet Satin na warszawskich Bielanach. Tym samym rozpoczynamy wyzwanie szerzenia wiedzy na temat podologii w Polsce, aby stopniowo stać się twórcą tej dziedziny w naszym kraju i jednocześnie jej niekwestionowanym liderem. Zadanie nie było łatwe, ponieważ pierwszym krokiem do sukcesu było uświadomienie Polakom, czym właściwie jest podologia, a co za tym idzie pokazanie znaczącej różnicy między przeprowadzanymi przez nas zabiegami, a tymi, które są wykonywane w gabinetach kosmetycznych.

Wrzesień 26

OKRES INTENSYWNEJ NAUKI

pierwsze lata naszej działalności to czas intensywnych kursów i szkoleń w najlepszych ośrodkach w Niemczech, Francji czy Wielkiej Brytanii. Tym samy tworzymy pierwszą polską podologiczną kadrę wykwalifikowanych specjalistów, którzy w przyszłości będą przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie kolejnym pokoleniom podologów

2007
Wrzesień 25

CZAS INTENSYWNEGO ROZWOJU

to nie tylko stałe poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności, ale także dostosowanie zasad zagranicznej podologii do rynku polskiego. Znając dobrze potrzeby i problemy stóp Polaków, opracowujemy zabieg nazwany przez nas Profilaktycznym Zabiegiem Podologicznym. Termin ten szybko przyjmuje się w całym kraju i do dziś jest powszechnie używany przez inne gabinety podologiczne.

2009
Wrzesień 25

NIEUSTANNIE SZKOLIMY PIERWSZYCH, POLSKICH PODOLOGÓW

i podejmujemy szereg działań, mających na celu poszerzanie świadomości na temat troski o zdrowie stóp.

2012
Październik 1
<