Zaznacz stronę

KONSULTACJA Z ZAKRESU PODOLOGII DZIECIĘCEJ

od 100zł
ok. 20-40min.
  1. Cenne wskazówki, jak prawidłowo dbać o stopy dzieci
  2. Troska o komfort najmłodszych pacjentów i ich rodziców
  3. Ponad 13 lat doświadczenia

Podologię dziecięcą w Satin, niezależnie od prowadzonej terapii, charakteryzują: troska o komfort najmłodszych pacjentów i ich rodziców, bezpieczeństwo zabiegów oraz dobór takich metod terapii, które przyniosą najlepsze efekty w możliwie najkrótszym czasie.

umów wizytę

ponad 13 lat DOŚWIADCZENIA

dbamy o stopy LEGII WARSZAWA

sztab SPECJALISTÓW

szeroki zakres USŁUG

2 lokalizacje NASZYCH GABINETÓW

CZAS NA PYTANIA I ODPOWIEDZI

Podczas konsultacji dowiesz się, jak prawidłowo dbać o stopy Twojego dziecka. W jaki sposób obcinać paznokcie swojej pociechy oraz jak właściwie dobierać obuwie. Na konsultację do podologa można zgłosić się na każdym etapie życia dziecka, kiedy tylko zauważysz jakiekolwiek niepokojące objawy w obrębie stóp i paznokci. Oczywiście, możesz również wybrać się na wizytę profilaktyczną, aby upewnić się, że nie dzieje się nic złego ze stopami Twojego maluszka.

DIAGNOZA TO PODSTAWA

Tylko zdrowe stopy gwarantują prawidłowy rozwój, chodzenie oraz wpływają na odpowiednie ustawienie stawów biodrowych, kolanowych i kręgosłupa w czasie wzrostu dziecka. Pamiętajmy, że większość wad powstaje właśnie w okresie dziecięcym, dlatego tak ważna jest szybka reakcja. Odpowiednia terapia, przeprowadzona we właściwym czasie, pozwala na szybkie wyeliminowanie problemu. Profesjonalna troska o stopy Twojego dziecka zaprocentuje w przyszłości.

KONSULTACJA ZA 0 ZŁ

Przy decyzji na wykonanie zabiegu podczas konsultacji z zakresu podologii dziecięcej, konsultacja jest darmowa. Jeśli nie zdecydujesz się na zabieg, koszt konsultacji wyniesie 90 zł.