Zaznacz stronę

KONSULTACJA Z ZAKRESU PODOLOGII DZIECIĘCEJ

od 200 zł
ok. 20-40min.
  1. Cenne wskazówki, jak prawidłowo dbać o stopy dzieci
  2. Troska o komfort najmłodszych pacjentów i ich rodziców
  3. Ponad 16 lat doświadczenia

Podologię dziecięcą w Satin, niezależnie od prowadzonej terapii, charakteryzują: troska o komfort najmłodszych pacjentów i ich rodziców, bezpieczeństwo zabiegów oraz dobór takich metod terapii, które przyniosą najlepsze efekty w możliwie najkrótszym czasie.

umów wizytę umów e-wizytę

ponad 16 lat DOŚWIADCZENIA

partner podologiczny LEGII WARSZAWA

sztab SPECJALISTÓW

szeroki zakres USŁUG

2 lokalizacje NASZYCH GABINETÓW

CZAS NA PYTANIA I ODPOWIEDZI

Podczas konsultacji dowiesz się, jak prawidłowo dbać o stopy Twojego dziecka. W jaki sposób obcinać paznokcie swojej pociechy oraz jak właściwie dobierać obuwie. Na konsultację do podologa można zgłosić się na każdym etapie życia dziecka, kiedy tylko zauważysz jakiekolwiek niepokojące objawy w obrębie stóp i paznokci. Oczywiście, możesz również wybrać się na wizytę profilaktyczną, aby upewnić się, że nie dzieje się nic złego ze stopami Twojego maluszka.

DIAGNOZA TO PODSTAWA

Tylko zdrowe stopy gwarantują prawidłowy rozwój, chodzenie oraz wpływają na odpowiednie ustawienie stawów biodrowych, kolanowych i kręgosłupa w czasie wzrostu dziecka. Pamiętajmy, że większość wad powstaje właśnie w okresie dziecięcym, dlatego tak ważna jest szybka reakcja. Odpowiednia terapia, przeprowadzona we właściwym czasie, pozwala na szybkie wyeliminowanie problemu. Profesjonalna troska o stopy Twojego dziecka zaprocentuje w przyszłości.

KONSULTACJA ZA 0 ZŁ

Przy decyzji na wykonanie zabiegu podczas konsultacji z zakresu podologii dziecięcej, konsultacja jest darmowa. Jeśli nie zdecydujesz się na zabieg, koszt konsultacji wyniesie 170 zł.

Czy mogę zapisać na wizytę dziecko?
Nasze gabinety są przygotowane na wizyty najmłodszych pacjentów – Stopek, czyli nasza maskotka zawsze czuwa w gotowości, aby pomóc w przyzwyczajeniu dziecka do wizyt w gabinecie. Codziennie przeprowadzamy od kilku do kilkunastu wizyt z najmłodszymi pacjentami – nasi specjaliści doskonale wiedzą, że każde dziecko wymaga indywidualnego podejścia, z tego powodu nie mamy limitów wiekowych – zapraszamy każdego, kto chce zadbać o stopy swoje lub swoich najbliższych bez względu na wiek.

Izabela Zych
koordynator gabinetu

Czy dziadkowie lub inne osoby zamiast rodziców mogą przyjść z dzieckiem na wizytę podologiczną?
Pacjenci do 18. roku życia mogą skorzystać z konsultacji podologicznej jedynie w obecności opiekuna faktycznego lub przedstawiciela ustawowego. Jeżeli dziecko jest pod opieką opiekuna faktycznego, zobowiązany jest on do okazania pisemnego upoważnienia przedstawiciela ustawowego.

Monika Mielnik-Gurmińska
koordynator gabinetu

opinie o Satin