Zaznacz stronę

Partnerzy

Współpraca z zaufanymi partnerami, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach, pozwala w holistyczny i najbardziej efektywny sposób prowadzić skuteczne zabiegi i terapie podologiczne.

Centrum medyczne Gamma podobnie jak gabinety Satin świadczą usługi na najwyższym, światowym poziomie. Współpraca między centrum medycznym Gamma, specjalizującym się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu i gabinetami podologicznymi Satin pozwala w holistycznych sposób prowadzić terapie w obrębie stóp, łącząc kompetencje specjalistów podologii oraz chirurgów ortopedów.

Problemy podologiczne, które nie zostaną zawczasu odpowiednio rozwiązane, mogą skutkować poważnymi konsekwencjami natury ortopedycznej. Zmiany ortopedyczne w obrębie narządu ruchu (ze szczególnym uwzględnieniem kończyny dolnej) bardzo często natomiast skutkują uciążliwymi problemami natury podologicznej. Celem naszej współpracy jest profesjonalna i skuteczna opieka nad nawet najbardziej wymagającymi pacjentami oraz holistyczna terapia problemów w obrębie stóp i kończyn dolnych. Pacjenci, zgłaszający się do naszych gabinetów, mogą liczyć na kompleksową diagnostykę oraz zaplanowanie terapii tak, aby jak najszybciej odczuć ulgę oraz zminimalizować ryzyko nawrotu dolegliwości.

cmgamma.pl
chirurgiastopywarszawa.pl

Kerpro to profesjonalny sklep podologiczny, zaopatrujący gabinety w całej Polsce. Od początku funkcjonowania naszych gabinetów, Kerpro jest naszym stałym partnerem, który dostarcza nam najwyższej jakości kosmetyki i preparaty, narzędzia oraz wyposażenie w postaci: foteli podologicznych, frezarek, krzesełek, lamp, szafek i wielu innych. Z firmą Kerpro jesteśmy mocno związani również ze względu na ich wkład w rozwój podologii. Dzięki współpracy z podologami w całym kraju, Kerpro nieustannie wprowadza nowe produkty i rozwiązania, które skutecznie poprawiają efekty i skracają czas prowadzonych terapii.

kerpro.pl

Firma Aesculap Chifa należy do międzynarodowego koncernu B.Braun Melsungen AG. Firma Chifa zajmuje się produkcją medycznych narzędzi o światowych parametrach jakościowych. Produkty medyczne marki Chifa są wykonane z wyselekcjonowanej stali chirurgicznej, a ich konstrukcja zapewnia lekką i niezwykle efektywną pracę. Wszystkie narzędzia używane w gabinetach Satin charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i zgodnie z zasadami higieny i bezpieczeństwa są każdorazowo poddawane procesowi dezynfekcji i sterylizacji.

chifa.com.pl

Baehr to niemiecka firma, zajmująca się produkcją kosmetyków, preparatów, narzędzi, produktów jednorazowych oraz sprzętu dla szeroko rozumianego rynku kosmetycznego, kosmetologicznego i podologicznego. Firma Baehr jest jednym z liderów podologii na świecie, której wkład w rozwój tej dziedziny, nie tylko na terenie Niemiec, jest nieoceniony. Baehr współpracuje z większością rynku europejskiego, w tym także z naszym stałym dostawcą preparatów, kosmetyków, narzędzi i wyposażenia, jakim jest Kerpro.

www.fusspflege.com

Firma Sidas jest światowym liderem w rozwoju technologii poprawiających komfort użytkowników obuwia, szczególnie sportowego. We współpracy z firmą Sidas, w gabinetach Satin oferujemy usługę wykonania indywidualnie dobranych wkładek ortopedycznych. W oparciu o rozwiązania marki Sidas, fizjoterapeuta Satin uwzględnia wszystkie potrzebne korekty wady postawy i dobiera odpowiednie materiały funkcyjne, które pod wpływem temperatury stają się plastyczne, co umożliwia wykonanie wkładek ortopedycznych, zapewniających najwyższy komfort i działanie leczniczo-profilaktyczne.

sidas.pl

Boskie Stopy to pierwszy ogólnopolski portal informacyjny poświęcony kwestiom zdrowotnym i pielęgnacyjnym w obrębie stóp. Na portalu znaleźć można wiele informacji i cennych wskazówek dotyczących troski o zdrowie stóp. Na Boskich Stopach są także informacje o najlepszych kosmetykach i preparatach pielęgnacyjnych czy wyczerpujące opisy i wyjaśnienia różnych problemów podologicznych. Nasi podolodzy aktywnie uczestniczą w tworzeniu portalu, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

www.boskiestopy.pl

Grupa Synevo to sieć laboratoriów medycznych, które w Polsce działają od 2002 roku. Firma jest obecna także na terenie Niemiec, Turcji, Rumunii, Ukrainy, Gruzji, Mołdawii, Białorusi, Rosji, Bułgarii oraz Serbii. We współpracy z laboratoriami medycznymy Synevo wykonujemy badania: mikologiczne, bakteriologiczne i histopatologiczne. Firmę Synevo wyróżnia wysoka jakość i zespół profesjonalistów, specjalizujących się w wielu dziedzinach medycznej diagnostyki laboratoryjnej.

www.synevo.pl

Fundacja powstała w październiku 2009 roku z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym chorym w podobnej sytuacji.

Od samego początku naszym celem było stworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku w przestrzeni publicznej. Przełamywanie tabu związanego z podejściem do raka w Polsce, zarażanie pozytywną energią.

Dzięki idei Rak’n’Roll kobiety chore na raka zaczęły walczyć o swoją kobiecość w chorobie i o to, aby chorować godnie, leczyć się świadomiej. Dzisiaj Rak’n’Roll pomaga kobietom i mężczyznom chorym na raka i ich bliskim.

www.raknroll.pl

Drużyna Legii Warszawa została założona w 1916 roku przez legionistów Marszałka Józefa Piłsudskiego, walczących na froncie wschodnim podczas I wojny światowej. 16-krotny* piłkarski mistrz Polski oraz 19-krotny zdobywca piłkarskiego Pucharu Polski.

Legia jest liderem tabeli wszech czasów Ekstraklasy oraz jedyną drużyną piłkarską w Polsce, która po II wojnie światowej nigdy nie spadła z Ekstraklasy.

www.legia.com

opinie o Satin