Partnerzy

Współpraca z zaufanymi partnerami, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach, pozwala w holistyczny i najbardziej efektywny sposób prowadzić skuteczne zabiegi i terapie podologiczne.

Kerpro to profesjonalny sklep podologiczny, zaopatrujący gabinety w całej Polsce. Od początku funkcjonowania naszych gabinetów, Kerpro jest naszym stałym partnerem, który dostarcza nam najwyższej jakości kosmetyki i preparaty, narzędzia oraz wyposażenie w postaci: foteli podologicznych, frezarek, krzesełek, lamp, szafek i wielu innych. Z firmą Kerpro jesteśmy mocno związani również ze względu na ich wkład w rozwój podologii. Dzięki współpracy z podologami w całym kraju, Kerpro nieustannie wprowadza nowe produkty i rozwiązania, które skutecznie poprawiają efekty i skracają czas prowadzonych terapii.

kerpro.pl

Firma Aesculap Chifa należy do międzynarodowego koncernu B.Braun Melsungen AG. Firma Chifa zajmuje się produkcją medycznych narzędzi o światowych parametrach jakościowych. Produkty medyczne marki Chifa są wykonane z wyselekcjonowanej stali chirurgicznej, a ich konstrukcja zapewnia lekką i niezwykle efektywną pracę. Wszystkie narzędzia używane w gabinetach Satin charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i zgodnie z zasadami higieny i bezpieczeństwa są każdorazowo poddawane procesowi dezynfekcji i sterylizacji.

chifa.com.pl

Baehr to niemiecka firma, zajmująca się produkcją kosmetyków, preparatów, narzędzi, produktów jednorazowych oraz sprzętu dla szeroko rozumianego rynku kosmetycznego, kosmetologicznego i podologicznego. Firma Baehr jest jednym z liderów podologii na świecie, której wkład w rozwój tej dziedziny, nie tylko na terenie Niemiec, jest nieoceniony. Baehr współpracuje z większością rynku europejskiego, w tym także z naszym stałym dostawcą preparatów, kosmetyków, narzędzi i wyposażenia, jakim jest Kerpro.

www.fusspflege.com

Firma Sidas jest światowym liderem w rozwoju technologii poprawiających komfort użytkowników obuwia, szczególnie sportowego. We współpracy z firmą Sidas, w gabinetach Satin oferujemy usługę wykonania indywidualnie dobranych wkładek ortopedycznych. W oparciu o rozwiązania marki Sidas, fizjoterapeuta Satin uwzględnia wszystkie potrzebne korekty wady postawy i dobiera odpowiednie materiały funkcyjne, które pod wpływem temperatury stają się plastyczne, co umożliwia wykonanie wkładek ortopedycznych, zapewniających najwyższy komfort i działanie leczniczo-profilaktyczne.

sidas.pl

Boskie Stopy to pierwszy ogólnopolski portal informacyjny poświęcony kwestiom zdrowotnym i pielęgnacyjnym w obrębie stóp. Na portalu znaleźć można wiele informacji i cennych wskazówek dotyczących troski o zdrowie stóp. Na Boskich Stopach są także informacje o najlepszych kosmetykach i preparatach pielęgnacyjnych czy wyczerpujące opisy i wyjaśnienia różnych problemów podologicznych. Nasi podolodzy aktywnie uczestniczą w tworzeniu portalu, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

www.boskiestopy.pl

Grupa Synevo to sieć laboratoriów medycznych, które w Polsce działają od 2002 roku. Firma jest obecna także na terenie Niemiec, Turcji, Rumunii, Ukrainy, Gruzji, Mołdawii, Białorusi, Rosji, Bułgarii oraz Serbii. We współpracy z laboratoriami medycznymy Synevo wykonujemy badania: mikologiczne, bakteriologiczne i histopatologiczne. Firmę Synevo wyróżnia wysoka jakość i zespół profesjonalistów, specjalizujących się w wielu dziedzinach medycznej diagnostyki laboratoryjnej.

www.synevo.pl