Zaznacz stronę

PAKIET PROFILAKTYCZNY

Profilaktyka to najlepsza droga do zdrowia. Regularne wizyty u podologa pomagają uniknąć lub szybko i właściwie reagować w przypadku ewentualnych problemów powstających w obrębie stóp. Pakiet Profilaktyczny to doskonały program dla wszystkich, którzy chcą dbać o zdrowie i estetyczny wygląd swoich stóp.

umów wizytę

REGULARNE WIZYTY TO ZABIEG GRATIS!

Pakiet profilaktyczny Satin to program, dzięki któremu nasi Pacjenci mogą skorzystać z darmowego profilaktycznego zabiegu podologicznego. Każdy pacjent po pierwszym profilaktycznym zabiegu podologicznym otrzymuje kartę z miejscem na 10 naklejek. Po każdym PZP pacjent otrzymuje na recepcji jedną naklejkę „stópkę”. Gdy na karcie będzie 10 naklejek, jedenasty profilaktyczny zabieg podologiczny będzie bezpłatny.

PAKIET SENIORA + PAKIET PROFILAKTYCZNY

Pakiet Profilaktyczny łączy się z naszą inna promocją Pakietem Seniora. Pakiet Seniora dedykowany jest osobom po 65 roku życia i pozwala skorzystać z zabiegów w promocyjnych cenach. Pakiet Seniora obowiązuje od poniedziałku do piątku od 11:00 do 15:00. Osoby, korzystające z Pakietu Seniora mogą jednocześnie korzystać z Pakietu Profilaktycznego i po zebraniu 10 naklejek, umówić się na jedenasty bezpłatny profilaktyczny zabieg podologiczny.

Czy po zrealizowaniu jedenastego bezpłatnego zabiegu profilaktycznego gratis, mogę zacząć zbierać naklejki od nowa i za kolejnych 10 zabiegów dostać jedenasty gratis?
Jak najbardziej. Promocja nagradza naszych Pacjentów za regularną profilaktykę w obrębie stóp, dlatego po zrealizowaniu 11. zabiegu, zachęcamy do zbierania kolejnych 10 naklejek.

Veronika Skalska
manager gabinetów Satin