Zaznacz stronę

PAKIET PROFILAKTYCZNY

Profilaktyka to najlepsza droga do zdrowia. Regularne wizyty u podologa pomagają uniknąć lub szybko i właściwie reagować w przypadku ewentualnych problemów powstających w obrębie stóp. Program lojalnościowy Satin to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą dbać o zdrowie i estetyczny wygląd swoich stóp.

umów wizytę umów e-wizytę

STALI PACJENCI PŁACĄ MNIEJ!

Program lojalnościowy Satin docenia Pacjentów, którzy regularnie korzystają z zabiegów podologicznych. Każda wydana złotówka zasila konto Pacjenta o odpowiednią ilość punktów. Szczegółowy regulamin programu dostępny jest na recepcji gabinetu.

PAKIET SENIORA + PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Program lojalnościowy łączy się z Pakietem Seniora. Pakiet Seniora dedykowany jest osobom po 65. roku życia i pozwala skorzystać z zabiegów profilaktycznych w promocyjnych cenach. Pakiet Seniora obowiązuje od poniedziałku do piątku od 11:00 do 15:00. Osoby, korzystające z Pakietu Seniora mogą jednocześnie korzystać z programu lojalnościowego i korzystać z dodatkowych zniżek.

Czy po zrealizowaniu jedenastego bezpłatnego zabiegu profilaktycznego gratis, mogę zacząć zbierać naklejki od nowa i za kolejnych 10 zabiegów dostać jedenasty gratis?
Jak najbardziej. Promocja nagradza naszych Pacjentów za regularną profilaktykę w obrębie stóp, dlatego po zrealizowaniu 11. zabiegu, zachęcamy do zbierania kolejnych 10 naklejek.

Veronika Skalska
manager gabinetów Satin