Zaznacz stronę

PAKIET PROFILAKTYCZNY

Profilaktyka to najlepsza droga do zdrowia. Regularne wizyty u podologa pomagają uniknąć lub szybko i właściwie reagować w przypadku ewentualnych problemów powstających w obrębie stóp. Program lojalnościowy Satin to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą dbać o zdrowie i estetyczny wygląd swoich stóp.

umów wizytę umów e-wizytę

STALI PACJENCI PŁACĄ MNIEJ!

Program lojalnościowy Satin docenia Pacjentów, którzy regularnie korzystają z zabiegów podologicznych. Każda wydana złotówka zasila konto Pacjenta o odpowiednią ilość punktów. Szczegółowy regulamin programu dostępny jest na recepcji gabinetu.

PAKIET SENIORA + PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Program lojalnościowy łączy się z Pakietem Seniora. Pakiet Seniora dedykowany jest osobom po 65. roku życia i pozwala skorzystać z zabiegów profilaktycznych w promocyjnych cenach. Pakiet Seniora obowiązuje od poniedziałku do piątku od 11:00 do 15:00. Osoby, korzystające z Pakietu Seniora mogą jednocześnie korzystać z programu lojalnościowego i korzystać z dodatkowych zniżek.

Czy po zrealizowaniu jedenastego bezpłatnego zabiegu profilaktycznego gratis, mogę zacząć zbierać naklejki od nowa i za kolejnych 10 zabiegów dostać jedenasty gratis?
Jak najbardziej. Promocja nagradza naszych Pacjentów za regularną profilaktykę w obrębie stóp, dlatego po zrealizowaniu 11. zabiegu, zachęcamy do zbierania kolejnych 10 naklejek.

Veronika Skalska
manager gabinetów Satin

Uzbierałam u Państwa już 3 naklejki za profilaktyczne zabiegi. Kiedy mogę liczyć na jakaś zniżkę?
Podczas kolejnej wizyty proszę okazać recepcji swoją kartę lojalnościową. Na początku roku zmieniliśmy nasz system lojalnościowy na komputerowy, dlatego Pani naklejki zostaną przeliczone na punkty, które może Pani wymieniać na zniżki na zabiegi profilaktyczne. 3000 punktów to już 30 zł zniżki.

Veronika Skalska
manager gabinetów Satin