Zaznacz stronę

USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

od 700 zł
40 min.
  1. Zabieg poprzedzony konsultacją
  2. Zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym
  3. Ścisła współpraca podologa i chirurga
umów wizytę

ponad 15 lat DOŚWIADCZENIA

partner podologiczny LEGII WARSZAWA

sztab SPECJALISTÓW

szeroki zakres USŁUG

2 lokalizacje NASZYCH GABINETÓW

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD KONSULTACJI

Niepokojące zmiany skórne w obrębie stóp mogą zwiastować poważne problemy ze zdrowiem. Dlatego kluczową rolę w takich sytuacjach odgrywa profilaktyka i stała obserwacja. W gabinetach Satin zajmujemy się chirurgicznym usuwaniem zmian skórnych. Każdy taki zabieg jest poprzedzony szczegółową konsultacją, a w razie potrzeby badaniami histopatologicznymi. Wszystko po to, by mieć 100% pewności, że podejmowane działania i leczenie przyniosą zadowalające efekty zarówno zdrowotne, jak i estetyczne.

USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

Zmiany skórne to dość szerokie pojęcia, które ciężko ograniczyć do kilku, konkretnych przykładów. Wśród najpopularniejszych zabiegów chirurgicznego usuwanie zmian skórnych w gabinetach Satin wykonujemy: usuwanie zmian mogących nosić znamiona nowotworów, brodawek wirusowych oraz uciążliwych, nawracających odcisków.

TWÓJ KOMFORT TO PODSTAWA

Wszystkie oferowane przez nas zabiegi chirurgiczne są wykonywane w znieczuleniu miejscowym. Każdy Pacjent dostaje szczegółowe zalecenia i wskazówki dotyczące zarówno przygotowania do zabiegu, jak i postępowania pielęgnacyjnego po jego wykonaniu. Wizyty kontrolne czy zmiany opatrunków są wykonywane bezpłatnie.