Nasze gabinety

Obecnie Satin tworzą 3 gabinety, zlokalizowane w różnych częściach Warszawy.
Wszystkie gabinety Satin są przystosowane do przyjmowania pacjentów niepełnosprawnych.
We wszystkich gabinetach jest możliwość płatności kartą.

GABINET SATIN BIELANY

Czynny od poniedziałku do piątku: 9.00-21.00
ul. Podleśna 7, 01-673 Warszawa
tel.: 22 833 47 87

Gabinet na Podleśnej, otwarty w 2006 roku, to pierwszy z gabinetów Satin i jednocześnie jeden z pierwszych gabinetów podologicznych w Polsce. W jego skład wchodzą 3 w pełni wyposażone gabinety podologiczne, w których regularnie przyjmują nasi specjaliści. W bardzo bliskiej okolicy gabinetu dostępny jest duży parking, umożliwiający swobodne parkowanie. Gabinet na Bielanach jest również miejscem szkoleń podologicznych, kształcących czołową kadrę podologiczną w Polsce.

GABINET SATIN SASKA KĘPA

Czynny od poniedziałku do piątku: 9.00-21.00
ul. Zakopiańska 5, 03-934 Warszawa
tel.: 22 616 41 04

Gabinet na Saskiej Kępie, otwarty w 2013 roku to przychodnia podologiczno-lekarska. To tutaj przyjmuje nasz chirurg, który wykonuje takie zabiegi jak: chirurgiczne zabiegi płytki paznokciowej, usuwania zmian skórnych czy plastykę wałów paznokciowych. Dodatkowo, w jednym z gabinetów regularnie przyjmuje fizjoterapeuta, który podczas wizyty wykonuje indywidualne wkładki ortopedyczne. Gabinet na Saskiej Kępie posiada prywatne miejsca parkingowe, znajdujące się na posesji gabinetu, które zapewniają naszym Pacjentom dodatkowy komfort i wygodę.

GABINET SATIN URSYNÓW

Czynny od poniedziałku do piątku: 9.00-21.00
Ul. Alternatywy 7, 02-775 Warszawa
tel.: 22 354 65 44

Zlokalizowany w otoczeniu nowoczesnych osiedli Ursynowa gabinet Satin to najmłodszy gabinet, otwarty w 2018 roku. Posiada 2 w pełni wyposażone gabinety, umożliwiające przeprowadzanie zaawansowanych terapii podologicznych. Jego powstanie było podyktowane rosnącym zapotrzebowaniem mieszkańców tej części Warszawy na profesjonalne usługi podologiczne. Obok gabinetu na Ursynowie znajduje się duży parking, umożliwiający swobodne parkowanie w bardzo bliskiej odległości.