Zaznacz stronę

Nasze gabinety

Obecnie Satin tworzą 2 gabinety, zlokalizowane w różnych częściach Warszawy.
Obydwa gabinety Satin są przystosowane do przyjmowania pacjentów niepełnosprawnych.
We wszystkich gabinetach jest możliwość płatności kartą.

GABINET SATIN BIELANY

Czynny od poniedziałku do piątku: 9.00-21.00 oraz w soboty: 9.00 – 15.00
ul. Podleśna 7, 01-673 Warszawa
tel.: 22 833 47 87

Gabinet na Podleśnej, otwarty w 2006 roku, to pierwszy z gabinetów Satin i jednocześnie jeden z pierwszych gabinetów podologicznych w Polsce. W jego skład wchodzą 3 w pełni wyposażone gabinety podologiczne, w których regularnie przyjmują nasi specjaliści. W bardzo bliskiej okolicy gabinetu dostępny jest duży parking, umożliwiający swobodne parkowanie. Gabinet na Bielanach jest również miejscem szkoleń podologicznych, kształcących czołową kadrę podologiczną w Polsce.

GABINET SATIN SASKA KĘPA

Czynny od poniedziałku do piątku: 9.00-21.00
ul. Francuska 42, 03-906 Warszawa
tel.: 22 616 41 04

Gabinet na Saskiej Kępie został otwarty w 2013 roku. To tutaj przyjmuje nasz chirurg, który wykonuje takie zabiegi jak: chirurgiczne zabiegi płytki paznokciowej, usuwania zmian skórnych czy plastykę wałów paznokciowych.

Czy żeby zaparkować przy Państwa gabinetach musze uiścić opłatę za parkowanie?
Nie, taka opłata nie jest pobierana. Jeśli wybiera się Pan/Pani do gabinetu przy ul. Podleśnej to tam bez problemu można zaparkować na parkingu osiedlowym na którym nie są pobierane opłaty za postój i bez problemu można znaleźć miejsce do zaparkowania. Na Saskiej Kępie przy gabinecie posiadamy dedykowane naszym pacjentom miejsce postojowe, jeśli jednak będzie ono zajęte to za pozostawienie auta w innych wyznaczonych do tego miejscach nie trzeba uiszczać opłat.

Katarzyna Słupska
koordynator gabinetu

Do którego gabinetu najlepiej się zapisać z wrastającym paznokciem? Mieszkam w centrum Warszawy i mi bez różnicy. Krzysztof
Każdy z naszych podologów pracuje w obu lokalizacjach. Zakres usług jest również ten sam. Jedynie zabiegi z zakresu chirurgii wykonywane są tylko w gabinecie przy ul. Podleśnej 7. W związku z powyższym może Pan wybrać dowolny gabinet. Warto również zaznaczyć, że nie ma konieczności, aby kolejne wizyty odbywały się w tej samej lokalizacji co pierwsza.

Veronika Skalska
manager gabinetu

opinie o Satin