Zaznacz stronę

KONSULTACJA CHIRURGICZNA

150 ZŁ
ok. 20 minut

 

  1. Ścisła współpraca podologa i chirurga
  2. Dobór najlepszej metody do przypadku
  3. Indywidualny plan terapii

umów wizytę  Darmowa konsultacja on-line

ponad 13 lat DOŚWIADCZENIA

dbamy o stopy LEGII WARSZAWA

sztab SPECJALISTÓW

szeroki zakres USŁUG

2 lokalizacje NASZYCH GABINETÓW

DIAGNOZA TO PODSTAWA

Celem konsultacji chirurgicznej jest dobór odpowiedniej metody leczenia do konkretnego przypadku. W gabinetach Satin wiemy, że każdy problem wymagający interwencji chirurgicznej w obrębie stopy czy paznokci jest inny. Dlatego, łącząc wiedzę z zakresu podologii i chirurgii, stawiamy trafną diagnozę i indywidualnie dobieramy najlepsze rozwiązanie dla każdego Pacjenta.

KONSULTACJA CHIRURGICZNA

Wizyta u chirurga jest w większości przypadków poprzedzona wizytą podologiczną. Przed wykonaniem zabiegu nasz chirurg zawsze przedstawia szczegółowy plan działania. Jeśli chcesz przyjść tylko na konsultację chirurgiczną w celu omówienia swojego problemu, koszt takiej wizyty to 150 zł.

CZAS NA PYTANIA I ODPOWIEDZI

Podczas konsultacji chirurgicznej spotkasz się z chirurgiem i podologiem, którzy wspólnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wszystkie zabiegi, wykonywane przez naszego chirurga, takie jak plastyka wałów paznokciowych, zabiegi chirurgiczne płytki paznokciowej czy chirurgiczne usuwanie zmian skórnych są poprzedzone konsultacją. Wszystko to w trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo.