Zaznacz stronę

KONSULTACJA CHIRURGICZNA

350 ZŁ
ok. 30 minut

 

  1. Ścisła współpraca podologa i chirurga
  2. Dobór najlepszej metody do przypadku
  3. Indywidualny plan terapii

umów wizytę umów e-wizytę

ponad 16 lat DOŚWIADCZENIA

partner podologiczny LEGII WARSZAWA

sztab SPECJALISTÓW

szeroki zakres USŁUG

2 lokalizacje NASZYCH GABINETÓW

DIAGNOZA TO PODSTAWA

Celem konsultacji chirurgicznej jest dobór odpowiedniej metody leczenia do konkretnego przypadku. W gabinetach Satin wiemy, że każdy problem wymagający interwencji chirurgicznej w obrębie stopy czy paznokci jest inny. Dlatego, łącząc wiedzę z zakresu podologii i chirurgii, stawiamy trafną diagnozę i indywidualnie dobieramy najlepsze rozwiązanie dla każdego Pacjenta.

KONSULTACJA CHIRURGICZNA

Wizyta u chirurga jest w większości przypadków poprzedzona wizytą podologiczną. Przed wykonaniem zabiegu nasz chirurg zawsze przedstawia szczegółowy plan działania. Jeśli chcesz przyjść tylko na konsultację chirurgiczną w celu omówienia swojego problemu, koszt takiej wizyty to 350 zł.

CZAS NA PYTANIA I ODPOWIEDZI

Podczas konsultacji chirurgicznej spotkasz się z chirurgiem i podologiem, którzy wspólnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wszystkie zabiegi, wykonywane przez naszego chirurga, takie jak plastyka wałów paznokciowych, zabiegi chirurgiczne płytki paznokciowej czy chirurgiczne usuwanie zmian skórnych są poprzedzone konsultacją. Wszystko to w trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo.

Czy u Państwa w gabinecie można skorzystać z konsultacji chirurgiczno-podologicznej?
Jak najbardziej. Konsultacja odbywa się w obecności podologa oraz naszego chirurga. W celu zapisania się na wizytę zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Recepcją Satin.

Agata Abratkiewicz
specjalista-podolog

Coś dziwnego wyrasta mi z góry paznokcia (z macierzy) i mam wklęśnięty paznokieć w tym miejscu. Co można z tym zrobić? Hanna
Najprawdopodobniej wytworzył się u Pani włókniak (fibroma). Jest to łagodny guz na macierzy paznokcia, który często napełza na paznokieć. Zabieg usunięcia fibromy jest zabiegiem chirurgicznym, wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Polega na wycięciu zmiany nie tylko z widocznej części paznokcia, ale również z tkanek macierzy, co znacznie redukuje ryzyko nawrotu dolegliwości. Po usunięciu włókniaka tkanka paznokcia ma szansę na regenerację i równy wzrost.

Andrzej Piotrowski
specjalista-podolog

Od 10 lat borykam się z problemem kurzajek na podeszwie jednej stopy. Byłam u wielu dermatologów i podologów, ale żadna z dotychczasowych terapii nie zadziałała. Czy można u Państwa wykonać zabieg chirurgicznego usunięcia brodawek? Dodam, że są one rozsiane na całej prawie stopie.
W przypadku rozsianych zmian nie ma możliwości wykonania klasycznego usunięcia tkanek z marginesem, natomiast jesteśmy w stanie zaproponować nowatorską procedurę polegającą na chirurgicznym nakłuwaniu obszaru brodawek wirusowych. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, polega na ingerencji przenikającej barierę skórno-naskórkową w celu aktywacji procesów immunologicznych na obszarze objętym infekcją wirusową.

Andrzej Piotrowski
specjalista-podolog

W jaki sposób mogę zapisać się na konsultację chirurgiczno-podologiczną?
Na taką konsultację najlepiej zapisać się, poprzez kontakt telefoniczny (22) 833 47 87. Podczas rozmowy będziemy w stanie podpowiedzieć jak przygotować się do takiej wizyty.

Agata Abratkiewicz
koordynator gabinetu

opinie o Satin