Zaznacz stronę

Kupon upominkowy

Wiemy, jaką radość sprawia naszym Pacjentom widok zdrowych i zadbanych stóp. Jeśli szukasz inspiracji na wyjątkowy prezent i chcesz wzbudzić uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby, podaruj jej Kupon Upominkowy Satin.

zamów kupon

Zdrowie w prezencie

To Ty ustalasz, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na ten prezent. W ramach bonu możesz podarować komuś konkretny zabieg lub przeznaczyć określoną kwotę do wykorzystania podczas wizyty w gabinecie. W tym zakresie zawsze możesz liczyć na nasze kompleksowe doradztwo i sugestie.

Dostałem w prezencie od żony kupon upominkowy na Profilaktyczny Zabieg Podologiczny za 150 zł. Chciałabym wykorzystać kupon, ale mam też odciski i zastanawiam się czy podolog będzie mógł się nimi zająć na tej samej wizycie?
Oczywiście! Prosimy jednak, aby podczas zapisu poinformował Pan recepcjonistkę o tym, że poza PZP chciałby Pan również usunąć odciski, wówczas zarezerwujemy dla Pana odpowiednio więcej czasu w grafiku podologa. Kupon o wartości 150 zł zostanie odliczony od całkowitej kwoty zabiegu, a różnicę będzie mógł Pan dopłacić gotówką lub kartą po wizycie.

Veronika Skalska
manager gabinetów

Niedawno dostałam kupon upominkowy na zabieg w gabinecie, czy muszę wykorzystać go w lokalizacji, w której został zakupiony?
Nie, kupony upominkowe można wykorzystać w dowolnej lokalizacji. Aby skorzystać z kuponu należy okazać go na recepcji przy rozliczeniu.

Izabela Zych
koordynator gabinetów

Dostałam od mojej mamy w prezencie kupon upominkowy do Państwa. Niestety przebywam za granicą i nie zanosi się, żebym miała szybko wrócić do Polski. Czy moja mama, która jest Państwa pacjentką może ten kupon wykorzystać za mnie?
Jak najbardziej. Prosimy, aby Pani mama przy rozliczeniu wizyty okazała kupon, a my zmienimy w naszym systemie jego odbiorcę.

Veronika Skalska
manager gabinetów

Chciałabym przekonać najbliższych do skorzystania z usług podologa. Czy w ofercie gabinetów dostępne są kupony/bony podarunkowe?
Proponujemy zapoznać się z ofertą pakietów specjalistycznych dostępnych na naszej stronie np. dla diabetyków, sportowców czy kobiet w ciąży. Oferujemy również pakiety dla dzieci lub profilaktyczne dla dorosłych. Dostępny też jest kupon upominkowy na wybraną kwotę.

Monika Mielnik-Gurmińska
koordynator gabinetu

Dzień dobry, czy mogę wykupić u Państwa zabieg dla bliskiej mi osoby?
Oczywiście. Na recepcji może Pani nabyć bon upominkowy, który recepcjonistka wypisze na określoną kwotę i dla wskazanej osoby. Zapraszamy!

Karolina Sitarz
koordynator gabinetu