Zaznacz stronę

Kupon upominkowy

Wiemy, jaką radość sprawia naszym Pacjentom widok zdrowych i zadbanych stóp. Jeśli szukasz inspiracji na wyjątkowy prezent i chcesz wzbudzić uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby, podaruj jej Kupon Upominkowy Satin.

zamów kupon

Zdrowie w prezencie

To Ty ustalasz, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na ten prezent. W ramach bonu możesz podarować komuś konkretny zabieg lub przeznaczyć określoną kwotę do wykorzystania podczas wizyty w gabinecie. W tym zakresie zawsze możesz liczyć na nasze kompleksowe doradztwo i sugestie.

Dostałem w prezencie od żony kupon upominkowy na Profilaktyczny Zabieg Podologiczny za 150 zł. Chciałabym wykorzystać kupon, ale mam też odciski i zastanawiam się czy podolog będzie mógł się nimi zająć na tej samej wizycie?
Oczywiście! Prosimy jednak, aby podczas zapisu poinformował Pan recepcjonistkę o tym, że poza PZP chciałby Pan również usunąć odciski, wówczas zarezerwujemy dla Pana odpowiednio więcej czasu w grafiku podologa. Kupon o wartości 150 zł zostanie odliczony od całkowitej kwoty zabiegu, a różnicę będzie mógł Pan dopłacić gotówką lub kartą po wizycie.

Veronika Skalska
manager gabinetów

Niedawno dostałam kupon upominkowy na zabieg w gabinecie, czy muszę wykorzystać go w lokalizacji, w której został zakupiony?
Nie, kupony upominkowe można wykorzystać w dowolnej lokalizacji. Aby skorzystać z kuponu należy okazać go na recepcji przy rozliczeniu.

Izabela Zych
koordynator gabinetów

Dostałam od mojej mamy w prezencie kupon upominkowy do Państwa. Niestety przebywam za granicą i nie zanosi się, żebym miała szybko wrócić do Polski. Czy moja mama, która jest Państwa pacjentką może ten kupon wykorzystać za mnie?
Jak najbardziej. Prosimy, aby Pani mama przy rozliczeniu wizyty okazała kupon, a my zmienimy w naszym systemie jego odbiorcę.

Veronika Skalska
manager gabinetów

Chciałabym przekonać najbliższych do skorzystania z usług podologa. Czy w ofercie gabinetów dostępne są kupony/bony podarunkowe?
Proponujemy zapoznać się z ofertą pakietów specjalistycznych dostępnych na naszej stronie np. dla diabetyków, sportowców czy kobiet w ciąży. Oferujemy również pakiety dla dzieci lub profilaktyczne dla dorosłych. Dostępny też jest kupon upominkowy na wybraną kwotę.

Monika Mielnik-Gurmińska
koordynator gabinetu

Dzień dobry, czy mogę wykupić u Państwa zabieg dla bliskiej mi osoby?
Oczywiście. Na recepcji może Pani nabyć bon upominkowy, który recepcjonistka wypisze na określoną kwotę i dla wskazanej osoby. Zapraszamy!

Karolina Sitarz
koordynator gabinetu

Jaka jest data ważności vouchera upominkowego?
Voucher upominkowy jest ważny rok od daty zakupy. Termin ważności umieszczamy na odwrocie vouchera.

Agata Abratkiewicz
koordynator gabinetów

Chciałabym, żeby moja mama skorzystała z Państwa usług. Jej stopy są w opłakanym stanie. Koszty chcę wziąć na siebie, jak mogę to najprościej zrobić?
Zachęcam do wykupienia bonu podarunkowego na recepcji gabinetu Satin (Bielany lub Saska Kępa). Bon zostanie przypisany do karty Pani mamy i z niego zostaną opłacone wykonywane zabiegi. Bon można wykupić na dowolną kwotę.

Veronika Skalska
manager gabinetów SATIN

Jak długo ważne są kupony upominkowe?
Kupony są ważne przez rok od daty wystawienia.

Izabela Zych
koordynator gabinetu

Czy jest możliwość zakupienia kuponu upominkowego na Państwa usługi?
Oczywiście, to bardzo dobry i często wybierany przez naszych pacjentów pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Bon można wykupić na dowolną kwotę, jest on ważny 12 miesięcy.

Katarzyna Słupska
koordynator gabinetu

Dostałem na urodziny bon do waszych gabinetów na kwotę 200 zł. Jak mogę się umówić, jak mam zapłacić i co jeśli ostateczna cena za zabieg będzie wyższa lub niższa niż 200 zł?
W celu umówienia wizyty zachęcam do skontaktowania się z naszym call-center pod numerem telefonu 22 833 47 87 lub do użycia aplikacji Booksy. Przed wizytą proszę powiedzieć recepcjonistce, że ma Pan taki bon do wykorzystania. Po szybkiej weryfikacji bon zostanie dodany do Pana karty Pacjenta i przy rozliczeniu może Pan tym bonem zapłacić. Gdyby się okazało, że wizyta będzie tańsza niż 200 zł, wówczas pozostała reszta będzie do wykorzystania przy kolejnym zabiegu. Gdyby natomiast wizyta była droższa, będzie Pan miał możliwość dopłacić różnicę karta lub gotówką na recepcji.

Veronika Skalska
manager gabinetów

Otrzymałam bon na kwotę 300 zł. Czy taki bon muszę wykorzystać jednorazowo? Ile wynosi jego ważność?
Okres ważności bonu wynosi 1 rok od dnia zakupu. Taki bon można wykorzystywać kilkukrotnie. Niewykorzystana kwota pozostaje do wykorzystania na kolejnych wizytach. Jeżeli kwota zabiegu przekracza wartość bonu należy dopłacić na miejscu należność kartą lub gotówką. 

Veronika Skalska
manager gabinetów

Dostałam voucher na profilaktyczny zabieg podologiczny o wartości 190 zł. Na stopie pojawiła mi się jednak kurzajka i to nim głównie chciałabym się zająć na wizycie. Czy mogę wizytę opłacić voucherem?
Jak najbardziej może Pani wykorzystać voucher na dowolny zabieg Satin. Jeśli się okaże, że koszt wizyty będzie wyższy niż 190 zł, będzie Pani mogła dopłacić różnicę na recepcji.

Veronika Skalska
manager gabinetów

Chciałabym podarować bliskiej osobie voucher na zabieg podologiczny. Czy istnieje możliwość zakupienia go w Państwa gabinecie?

Oczywiście, to bardzo dobry i często wybierany przez naszych pacjentów pomysł na prezent. Bon można wykupić na dowolną kwotę, jest on ważny 12 miesięcy. Bonem można uiścić płatność zarówno za zabieg jak i preparaty/kosmetyki dostępne w Satin.

Katarzyna Słupska
kierownik recepcji

opinie o Satin