Zaznacz stronę

System swift innowacja w leczeniu kurzajek

1800 zł
szacowany koszt pełnej terapii kurzajek

PRZEBIEG LECZENIA

Z ZASTOSOWANIEM SYSTEMU SWIFT

Z badań klinicznych wynika, że większość brodawek i narośli znika
po trzech zabiegach z zastosowaniem systemu Swift.
Optymalny przebieg leczenia obejmuje następujące etapy:

DLACZEGO WARTO?

krótszy czas leczenia

promieniowanie mikrofalowe powoduje błyskawiczne wydzielanie ciepła wewnątrz skóry – dzięki temu leczenie odbywa się szybko.

wysoka precyzja

promieniowanie dostarczane jest w wybrane miejsce i na określoną głębokość, co sprawia, że leczenie jest bardzo precyzyjnie dopasowane do potrzeb pacjenta

innowacja i bezpieczeństwo

system poddano skrupulatnej ocenie pod kątem bezpieczeństwa użytkownika i pacjenta w wykorzystaniem nowoczesnych technologii

brak dolegliwości bólowych po zabiegu

Możliwość normalnego funkcjonowania po zabiegu

DZIAŁANIE MIKROFAL

Promieniowanie mikrofalowe powoduje gwałtowny wzrost temperatury
tkanek, umożliwiając precyzyjny, miejscowy wpływ na komórki.

1.
Zainfekowana tkanka może znajdować się nawet kilka milimetrów pod powierzchnią skóry, a leczenie tkanki z wykorzystaniem tradycyjnych metod często przysparza problemów. W konsekwencji tkanka może nie być wyleczona lub może dojść do znacznego uszkodzenia skóry.
2.
System Swift dostarcza precyzyjną dawkę promieniowania, której zasięg można z łatwością kontrolować. Gdy promieniowanie mikrofalowe wnika w tkankę, cząsteczki wody zderzają się ze sobą, co powoduje miejscowe wydzielanie energii cieplnej, która błyskawicznie niszczy zainfekowaną tkankę na określonej głębokości.
3.
Zabieg trwa kilka sekund, a po jego zakończeniu natychmiast rozpoczyna się proces leczenia. Tkankę poddaną leczeniu szybko zastępuje nowa — zdrowa i zregenerowana.

 

CO TO JEST SYSTEM SWIFT?

To pionierski system mikrofalowy przeznaczony do leczenia chorób skóry. Błyskawiczne działanie systemu Swift umożliwia precyzyjne i proste leczenie łagodnych zmian skórnych.

Swift to nowa technologia wynaleziona w Wielkiej Brytanii, dopuszczona do stosowania w leczeniu ogólnym zmian skórnych w podologii i dermatologii. System Swift wykorzystuje promieniowanie mikrofalowe dostarczane przy pomocy specjalnej głowicy przykładanej do skóry w miejscach zmienionych chorobowo.

OPINIE PACJENTÓW

TOMASZ

To innowacyjne narzędzie umożliwia skuteczne usuwanie brodawek i nagniotków, zapewniając szybki powrót do zdrowia. Świetna opcja dla osób cierpiących na dolegliwości stóp.

JOANNA

Bardzo polecam – bezbolesny i skuteczny zabieg!

JAN

Byłem przerażony myślą o zabiegach na stopach, ale dzięki Swiftowi nie czułem absolutnie żadnego bólu. Zabieg był szybki i skuteczny. Polecam wszystkim. Jestem bardzo zadowolony z efektów!

KAROL

Wreszcie pozbyłem się uporczywych brodawek, a efekty były natychmiastowe. Polecam każdemu, kto chce szybko i bezbolesnie poradzić sobie z problemami stóp. Jestem zachwycony!

RAFAŁ

Polecam podologów z SATIN. SWIFT to innowacja której moja stopa potrzebowała.

ANIA

Jestem bardzo zadowolona z efektów terapii SWIFT. Usunięcie brodawki było bezbolesne i szybkie. Polecam.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?
Zabieg metodą SWIFT nie wymaga specjalnego przygotowania się przez pacjenta. Na wizycie podolog prowadzący przygotuje i oczyści pole zabiegowe przed samym zabiegiem.
CZY ZABIEG JEST BOLESNY?
Podobnie jak w przypadku wielu zabiegów wykonywanych na skórze, istnieje ryzyko doświadczenia pewnego dyskomfortu. Nierzadko zdarza się, że pacjenci odczuwają nieprzyjemne doznanie przypominające zastrzyk. Jednak w przeciwieństwie do większości metod lezenia brodawek podeszwowych, ból odczuwany podczas zabiegu szybko mija i utrzymuje się dłużej jedynie w nielicznych przypadkach.
CO MOGĘ ROBIĆ PO ZABIEGU?
W niektórych przypadkach obszar poddany zabiegowi może być bolesny, jednak nie stanowi to przeciwwskazania do wykonywania codziennych czynności. Nie ma potrzeby stosowania opatrunków ani leków.
ILE ZABIEGÓW BĘDZIE POTRZEBNE?
Wszystko zależy od skuteczności l eczenia. W niektóych przypadkach może być konieczne wykonanie więcej niż jednego zabiegu (w zależności od skuteczności leczenia kolejny zabieg możę być wykonany od 14 dni do ponad miesiąca po poprzednim).. Kwestię tę należy omówić z podologiem podczas wizyty.
CZY WSZYSCY MOGĄ SKORZYSTAĆ Z TEJ METODY LECZENIA?
Z wyjątkiem kilku określonych sytuacji, większość ludzi, u których występują zmiany skórne, może skorzystać z tej metody leczenia. Przed rozpoczęciem leczenia lekarz używający systemu Swift przeprowadzi ocenę, która umożliwi mu doradzenie najlepszego rozwiązania.

ZAPISZ SIĘ NA ZABIEG METODĄ SWIFT

skorzystaj z innowacyjnej metody

opinie o Satin