Zaznacz stronę

ZABIEGI CHIRURGICZNE PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ

1800 zł za jeden palec,
każdy kolejny palec 1500 zł
1,5 h
  1. Zabieg poprzedzony konsultacją
  2. Zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym
  3. Ścisła współpraca podologa i chirurga
umów wizytę

ponad 14 lat DOŚWIADCZENIA

partner podologiczny LEGII WARSZAWA

sztab SPECJALISTÓW

szeroki zakres USŁUG

2 lokalizacje NASZYCH GABINETÓW

CHIRURGIA NA RZECZ PODOLOGII

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, w gabinetach Satin we współpracy z doświadczonym chirurgiem, oferujemy zabiegi chirurgiczne wykonywane w obrębie płytki paznokciowej. Każdy zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i poprzedzony konsultacją, podczas której przedstawiony zostaje szczegółowy plan zabiegu wraz z zaleceniami.

ZMIANY CHIRURGICZNE PŁYTKI PAZNOCKIOWEJ

W ramach chirurgicznych zmian płytki paznokciowej w gabinetach Satin wykonujemy między innymi: zmianę szerokości paznokcia, usuwanie bliznowaceń z macierzy i łożyska, usuwanie osteofitów, czyli narośli kostnych z dystalnych (dalszych) części paliczka czy usuwanie zmian kostnych po urazach, uniemożliwiających prawidłowy wzrost płytki paznokciowej.

ZMIANA SZEROKOŚCI PAZNOKCIA

Jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w ramach chirurgicznych zmian płytki jest zmiana szerokości paznokcia. Podczas takiego zabiegu usuwa się płytkę paznokciową oraz całość tkanek paznokciotwórczych (łożysko, macierz etc.) na problematycznym obszarze. Celem tych działań jest wyeliminowanie zjawiska wrastania paznokcia w problematycznym miejscu.

 

USUWANIE OSTEOFITÓW

Równie częstym zabiegiem jest usuwanie osteofitów, czyli narośli kostnych z dystalnych (dalszych) części paliczka. Zabieg ten wykonywany jest zazwyczaj w przypadkach, gdy przez regularny nacisk lub uraz mechaniczny paznokcia w niekorzystny sposób aktywują się komórki kościotwórcze, co negatywnie wpływa na kształt palca, łożyska, a co za tym idzie również płytki. Usunięcie zmian kostnych powoduje prawidłowy wzrost paznokcia po urazach.

KOMFORT, BEZPIECZEŃSTWO I SKUTECZNOŚĆ

Wszystkie zabiegi są wykonane z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa i higieny. Każdą interwencję chirurgiczną poprzedza konsultacja, podczas której można uzyskać odpowiedź na wszystkie nurtujące nas zagadnienia dotyczące planowanego zabiegu. Wszystkie późniejsze wizyty kontrolne: zmiana opatrunków, zdjęcie szwów czy dodatkowe konsultacje są bezpłatne.