Zaznacz stronę

Kontakt

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

GABINETY PODOLOGICZNE WARSZAWA

umów się na wizytę

Gabinet Bielany

ul. Podleśna 7
01-673 Warszawa
pon. – pt.: 9.00 – 21.00
sob.: 9.00 – 15.00

tel. 22 833 47 87

Gabinet
SASKA KĘPA

ul. Francuska 42
03-906 Warszawa
pon. – pt.: 9.00 – 21.00
 

tel. 22 616 41 04

Czy mogę zmienić termin wizyty przez stronę internetową?
Istnieje taka możliwość. Przez portal moment.pl można zarządzać swoją rezerwacją, zmienić godzinę lub termin zaplanowanej wizyty.

Izabela Zych
koordynator gabinetu

Chciałabym umówić się do Państwa na wizytę. Niestety w godzinach Państwa pracy, pracuję i ja i bardzo rzadko mam chwilę, żeby sięgnąć po telefon. Jak inaczej mogę się umówić na wizytę?
Najprostszym sposobem jest skorzystanie z zapisu online za pośrednictwem portalu moment.pl. Po wybraniu dogodnego terminu, dostanie Pani SMS-a (lub/ i e-maila) z potwierdzeniem zapisu. Do zobaczenia!

Veronika Skalska
manager gabinetów Satin

Czy mogę zapisać się na wizytę przez portal www.moment.pl na moim telefonie?
Tak, dostępna jest specjalna aplikacja, która ułatwia proces zapisu na wizytę.

Izabela Zych
koordynator gabinetu

Zapisałem się przez portal moment.pl na wizytę do was. W mailu potwierdzającym jest informacja, że zapisałem się do Satin Podologia Podleśna 7 /Francuska 42. Jak mam poznać do której placówki się udać?

Podczas zapisu wybiera Pan usługę jaka Pana interesuje. Każda z pozycji zaczyna się od BIELANY… lub SASKA KĘPA….. to właśnie jest element charakteryzujący lokalizację i na niego warto zwrócić uwagę. Można też sugerować się SMS-em potwierdzający wizytę, takie smsy wysyłamy w przeddzień wizyty.

Katarzyna Słupska
koordynator gabinetu

Czy mogę przez swoje konto na moment.pl zapisać swoje dziecko?

Rekomendujemy, aby każdy pacjent zapisujący się do nas przez moment.pl posiadał własne konto na tej platformie, to zaoszczędzi pacjentom oraz personelowi nieporozumień. Gorąco zachęcamy do zapisów drogą telefoniczną, nasi konsultanci chętnie pomogą w zaplanowaniu odpowiedniego dla Państwa terminu, a przy tym sporządzą odpowiednią notatkę dla podologa, dzięki której wizyta będzie przebiegała sprawniej. Kiedy jednak nie ma możliwości skorzystania z powyższych opcji to przy zapisie przez moment.pl prosimy o wybranie pola „DODAJ WIADOMOŚĆ DO SALONU” można tam wpisać informacje: dla kogo jest wizyta, czy to pierwszy raz w Satin i jaki jest powód wizyty.

Katarzyna Słupska
koordynator gabinetu

Dzień dobry, czy dzwoniąc do Państwa gabinetu przy ul. Podleśnej mogę umówić wizytę w tej drugiej lokalizacji, na Francuskiej?
Dzwoniąc na którykolwiek z naszych numerów można umówić się na wizytę w obu lokalizacjach. Nasze recepcjonistki mają dostęp do grafiku pracy podologów zarówno przy ulicy Podleśnej, jak i Francuskiej. Serdecznie zapraszamy.

Katarzyna Słupska
koordynator gabinetu

Czy istnieje możliwość zapisu na wizytę przez stronę booksy.com?
Tak, od niedawna można zapisywać się do nas również przez tą stronę.

Izabela Zych
koordynator gabinetu

Chciałabym zapisać się na zabieg, ale jeszcze nie wiem, kiedy dokładnie będę mogła się u Państwa pojawić. Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować wizytę?
Ze względu na duże obłożenie grafiku zachęcam do zapisu z około tygodniowym wyprzedzeniem, szczególnie, jeśli interesuje Panią konkretny przedział godzinowy.

Izabela Zych
koordynator gabinetu

opinie o Satin