Zaznacz stronę

Pakiet seniora

Osoby powyżej 65. roku życia są szczególnie narażone na zagrożenia wynikające z zaniedbań w obrębie stóp. Zaburzenia krążenia, deformacje, cukrzyca oraz inne choroby przewlekłe to tylko niektóre źródła problemów podologicznych. Aby zapobiec powstawaniu i nasilaniu się problemów ze stopami, niezbędna jest specjalistyczna opieka podologiczna.

umów wizytę umów e-wizytę 

SKUTECZNA PROFILAKTYKA GWARANCJĄ ZDROWIA

Dobór odpowiednich metod terapii oraz najlepszych preparatów pozwala utrzymać stopy seniorów w zdrowiu, co znacząco wpływa na podniesienie komfortu i jakości ich życia. Regularne wizyty u podologa w Satin to gwarancja profesjonalnej profilaktyki w bardzo przyjaznej atmosferze. W trosce o zdrowie stóp seniorów, w gabinetach Satin przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób po 65 roku życia.

PAKIET SENIORA

Pakiet Seniora został przygotowany dla pacjentów, którzy ukończyli 65. rok życia. Z oferty można skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-14:00. Pacjenci, korzystający z Profilaktycznego Zabiegu Podologicznego (PZP) lub Leczniczego Zabiegu Podologicznego (LZP) w ramach Pakietu Seniora, zapłacą mniej w stosunku do regularnych cen. Dodatkowo pacjenci korzystający z Pakietu Seniora mają możliwość uczestnictwa w programie lojalnościowym Satin, uprawniającym do dodatkowych zniżek.

Skóra osób starszych jest cienka i z wiekiem traci naturalną barierę ochronną. Profilaktyczne Zabiegi Podologiczne oraz dobór odpowiednich preparatów, pozwolą utrzymać stopy seniora w zdrowiu, bez ryzyka obtarć czy uszkodzeń naskórka.

LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ

Istnieje wiele poważnych skutków związanych z brakiem profilaktyki oraz niewłaściwą pielęgnacją w obrębie stóp. Przy zaburzeniach krążenia, paznokcie zazwyczaj stają się nieestetycznie zgrubiałe, przerośnięte, przesuszone, przebarwione, łamliwe i podatne na grzybicę. Wynikiem zaniedbanych paznokci oraz nadmiernych zrogowaceń są bardzo często bolesne deformacje stóp oraz wrastanie i wkręcanie się paznokci.

W przypadku cukrzycy, szczególnie u seniorów, obserwujemy zaburzenia czucia i krążenia, także w obrębie stóp. Samodzielna pielęgnacja może okazać się bardzo trudna i mało efektywna. Odpowiednie narzędzia, opracowanie płytki paznokcia oraz diagnoza pozwolą utrzymać stopy w dobrej kondycji.

Dzień dobry! Zapodziałam gdzieś swoją kartę seniora. Czy mimo to będę mogła skorzystać ze zniżki?
Jeśli korzystała już Pani z naszego promocyjnego pakietu seniora, nie ma konieczności, aby okazywała Pani kartę przy każdej kolejnej wizycie.

Veronika Skalska
manager gabinetów

Jestem na emeryturze czy mogę liczyć na zniżki na zabiegi w Państwa gabinecie?
Seniorzy to bardzo liczna grupa wśród naszych pacjentów, niejednokrotnie są to pacjenci którzy korzystają z naszych usług od wielu lat. Doceniamy zaufanie jakim nas darzą dlatego też stworzyliśmy Kartę Seniora. Karta ta jest dedykowana pacjentom 65+ i upoważnia do zniżek na Profilaktyczne Zabiegi Podologiczne od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-15:00. Przy zapisie na wizytę niezwykle istotna dla nas jest informacja, że chciałaby Pani skorzystać z Karty Seniora.

Katarzyna Słupska
koordynator gabinetu

Dzień dobry, chciałam zapytać czy obowiązują u Państwa jakieś zniżki dla starszych osób?
Dzień dobry. W naszych gabinetach oferujemy seniorom program tzw. „Pakiet Seniora”. W godzinach od 11:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku, seniorzy (czyli osoby w wieku 65+) profilaktyczny zabieg podologiczny PODOCURE mają w cenie 140, zamiast 160 zł. Zapraszamy! 

Karolina Sitarz
koordynator gabinetu

Czy w gabinetach Satin akceptują Państwo kartę emeryta?
W naszych gabinetach Seniorzy po 65. roku życia płacą mniej za zabiegi profilaktyczne. Można z nich korzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-15:00. Zachęcam do skorzystania ze zniżek.

Agata Abratkiewicz
koordynator gabinetu

opinie o Satin