Zaznacz stronę

Podologia z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Nic dziwnego – ludzie dbają o siebie i chcą zachować dobre samopoczucie na całe lata. Tak, jak ważne są dłonie, głowa lub kręgosłup, tak istotne są wypielęgnowane i zdrowe stopy. Dlatego właśnie Polacy zaczynają się zgłaszać do specjalistów, których doświadczenie i wiedzą są niezwykle cenne w walce z problemami stóp.

Rozwój dziedziny

Podologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem dolegliwości stóp. Zabiegi podologiczne, które oferują specjaliści, mają bardzo różnorodny charakter i pomogą zwalczyć cały szereg uciążliwych problemów. Solidni eksperci mają wiedzę z zakresu diabetologii, dermatologii, chirurgii i ortopedii. Często zajmują się schorzeniami dotykającymi sportowców, których stopy narażone są na szczególne obciążenia i ryzyko.

Z procedur tego rodzaju powinni korzystać pacjenci z ograniczeniami ruchowymi, z chorobami skóry, kości, stawów. Ale także ci dotknięci cukrzycą lub nieprawidłową budową i deformacjami palców. Leczenie chorób stóp to proces wymagający ogromnej wiedzy i wprawy. A wykształcony podolog ma je wszystkie.

Najlepsza kadra

Odciski, modzele, brodawki, wrastające paznokcie, grzybica paznokci. Wszystkie one przestają być wstydliwym problemem, który skrzętnie ukrywa się butach czy skarpetach. Bo w trosce o swoje ciało nie ma niczego wstydliwego. I Satin dobrze o tym wie.

W zależności od tego, z jakim problemem się zmagasz, możesz zdecydować się na różne zabiegi. Nasz gabinet podologiczny w Warszawie to miejsce, w którym rozwiązane zostaną różnego rodzaju trudności. Leczymy choroby stóp już od ponad 10 lat. Doświadczenie i specjalistyczna wiedza pozwalają nam nie tylko diagnozować, ale skutecznie rozwiązywać kolejne problemy naszych pacjentów.

Nasi profesjonaliści przeszli szkolenia w najlepszych ośrodkach w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii, gdzie podologia od lat jest uznaną dziedziną medycznej praktyki. Dzięki nieustającej edukacji udało nam się stworzyć kadrę wykwalifikowanych specjalistów, którzy będą mogli uczyć kolejne pokolenia polskich podologów. Od lat stanowimy jeden z najbardziej biegłych w swojej dziedzinie zespołów. Kompleksowa opieka i leczenie chorób stóp? Tylko w Satin.

Szeroka oferta

W naszym warszawskim gabinecie pacjenci mogą skorzystać z zabiegów profilaktycznych, leczenia oraz porad ekspertów. Terapie paznokci obejmują wrastające paznokcie, grzybicę, rekonstrukcję płytki czy usuwanie krwiaków podpaznokciowych. Leczenie skóry pozwoli zwalczyć brodawki wirusowe zwane potocznie kurzajkami, zrogowacenia i modzele, pękające pięty, odciski, nadpotliwość czy suchą skórę.

To jednak nie wszystko! W gabinecie Satin można również wziąć udział w konsultacji chirurgicznej, wykonać plastykę wałów paznokciowych oraz usunąć zmiany skórne. Ortopodolog z kolei dobierze indywidualnie wkładki do butów.

A oprócz tego konsultacje dla dzieci, sportowców, kobiet w ciąży i cukrzyków. Czyli pełen zestaw profesjonalnej opieki, na którą zasługują wszyscy dotknięci problemami stóp. Bo nie tylko włosy, dłonie czy skóra twarzy wymagają pomocy. Część ciała, którą zwykliśmy chować w butach, także potrzebuje wsparcia. I solidnej, mądrej, umiejętnej troski, którą zapewni tylko wprawny, świetnie wyszkolony zespół najwyższej klasy ekspertów.

opinie o Satin