Zaznacz stronę

Pedicure leczniczy - Warszawa WOLA

Nasz gabinet podologiczny na Woli nie został jeszcze otwarty. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na wizytę do jednego z naszych specjalistów podologów, przyjmujących w dzielnicach: Saska Kępa i Bielany.  

Pedicure leczniczy – Warszawa Wola

Jednym z podstawowych zabiegów, wykonywanych w klinice Satin jest pedicure leczniczy. Ma on na celu przynieść natychmiastową ulgę obolałym i przemęczonym stopom, jednocześnie poprawiając ich wygląd i eliminując towarzyszące im problemy. Choć podolog pomaga pacjentowi w zachowaniu zdrowia stóp, to wiele zależy od niego samego i od tego, czy będzie stosować się do otrzymanych podczas wizyty zaleceń.

Pedicure leczniczy – zakres zabiegu

Standardowo podczas wizyty wykonywane są takie czynności jak skracanie i opracowanie paznokci, oczyszczanie wałów paznokciowych czy usuwanie nadmiernych zrogowaceń. Widać zatem, że działania te mają przede wszystkim utrzymać skórę i paznokcie w dobrej kondycji, a nie wyleczyć towarzyszące im dolegliwości. Jeśli jednak podolog uzna to za stosowne, może zmienić charakter zabiegu i podczas wizyty podjąć czynności prowadzące do wyleczenia schorzenia, z jakim zmaga się pacjent.

Najczęściej pedicure leczniczy uzupełniany jest o zabiegi z zakresu terapii skóry lub/i paznokci. W pierwszym przypadku jest to leczenie wrastających paznokci, rekonstrukcja płytki paznokciowej, leczenie grzybicy skóry i paznokci czy leczenie paznokci przerośniętych, z kolei w drugim usuwanie kurzajek i brodawek, leczenie pękających pięt, usuwanie modzeli i zrogowaceń, usuwanie pęcherzy, leczenie nadpotliwości stóp oraz usuwanie odcisków.

Jakie efekty daje leczniczy pedicure?

Rezultaty zabiegu zależne są przede wszystkim od tego, w jakim stanie były stopy pacjenta przed jego wykonaniem. Jeśli pacjent zgłosił się jedynie na opracowanie paznokci i usunięcie zrogowaciałego naskórka to zarówno skóra, jak i paznokcie po wizycie będą w stanie idealnym. Nieco gorzej będą się prezentować stopy osoby, która przyszła na wizytę do podologa z problemami w zaawansowanym stadium, których zlikwidowanie na jednej wizycie było zwyczajnie niemożliwe. Mimo to z pewnością będą wyglądać lepiej niż przed kuracją, a wraz z poprawą kondycji stóp pacjent odczuje natychmiastową ulgę.

Profesjonalne usługi podologiczne – Warszawa Wola. Gdzie umówić wizytę?

Od dłuższego czasu zmagasz się z kurzajkami lub pękające pięty utrudniają Ci chodzenie? Skorzystaj z pomocy podologa i zduś problem w zarodku, jeszcze zanim zdąży przybrać na sile. Mieszkańców dzielnicy Wola w Warszawie zapraszamy do naszych gabinetów, które znajdują się na Bielanach i na Saskiej Kępie.

Czujesz dolegliwości bólowe, ale nie wiesz, co je powoduje, przez co masz problem z wyborem zabiegu, na jaki powinieneś się zapisać? Zadzwoń do nas, a podpowiemy Ci, czy pedicure leczniczy rozwiąże Twój problem, czy może powinieneś skorzystać z innej usługi.

[sp_easyaccordion id="10794"]
opinie o Satin