Zaznacz stronę

Pedicure leczniczy - Warszawa Wesoła

Nasz gabinet podologiczny w dzielnicy Warszawa Wesoła nie został jeszcze otwarty. Serdecznie zapraszamy na wizytę u naszych specjalistów w gabinetach podologicznych w dzielnicy Bielany i Saska Kępa. 

Pedicure leczniczy – Warszawa Wesoła

Wielu osobom pedicure kojarzy się wyłącznie z malowaniem paznokci i rzeczywiście taką czynność również obejmuje, ale ten o charakterze leczniczym ma znacznie szerszy zakres. Pedicure wykonywany w gabinecie podologicznym obejmuje przede wszystkim diagnozowanie i leczenie schorzeń stóp. Podobnie jak pedicure kosmetyczny również uwzględnia pielęgnację, ale priorytetem jednak jest pozbycie się bolesnych dolegliwości.

Pedicure leczniczy – na czym polega?

Na początku wizyty podolog przeprowadza z pacjentem szczegółowy wywiad i ocenia ogólną kondycję stóp. Następnie ustala przebieg wizyty i omawia, jakie czynności muszą zostać podjęte, aby stan skóry i paznokci uległ poprawie. Dopiero gdy pacjent zostanie o wszystkim poinformowany, rozpoczyna się właściwa część zabiegu.

Wykonywane procedury obejmuję takie czynności jak prawidłowe obcięcie i oszlifowanie paznokci, opracowanie wałów paznokciowych, usunięcie zmian skórnych takich jak odciski i modzele czy usunięcie bolesnych pęcherzy. Na koniec specjalista stosuje profesjonalne preparaty do pielęgnacji.

Jakie efekty daje pedicure leczniczy?

Od razu po zabiegu skóra stóp jest przyjemnie miękka i idealnie gładka w dotyku, a uporczywy ból, który towarzyszył pacjentowi jeszcze w drodze do gabinetu, zniknął albo ma dużo mniejsze nasilenie. Niektóre problemy stóp mogą wymagać kilku wizyt u podologa, gdyż zaniedbanych modzeli, nagniotków czy odcisków zwyczajnie może nie udać się usunąć podczas pierwszej wizyty. Mimo wszystko jeden zabieg wystarczy, aby poczuć ulgę.

Pedicure leczniczy – czy podczas zabiegu czuć ból?

Profesjonalnie wykonany zabieg pedicure jest całkowicie bezbolesny, dlatego nie ma powodu, by w strachu przed bólem wciąż odkładać wizytę w gabinecie podologicznym na później. Nowoczesne urządzenia, jakimi dysponujemy, umożliwiają delikatne usunięcie stwardniałej skóry. Wykorzystywane kiedyś, w tym momencie przestarzałe już techniki, które rzeczywiście mogły powodować silne dolegliwości, nie są już stosowane, więc nie ma się czego obawiać.

Warszawa Wesoła – gdzie można wykonać specjalistyczny pedicure leczniczy?

Mieszkasz w dzielnicy Wesoła w Warszawie i zastanawiasz się, gdzie najbliżej swojego miejsca zamieszkania znajdziesz profesjonalny gabinet podologiczny? Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki Satin na Saskiej Kępie. Z naszą pomocą pozbędziesz się bolesnych dolegliwości i poprawisz wygląd swoich stóp. 

Pedicure leczniczy to nie jedyny zabieg, jaki widnieje w naszej ofercie. Jeśli więc sytuacja będzie tego wymagać, zaoferujemy wykonanie innych zabiegów, tak aby stan Twoich stóp widocznie się poprawił. Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!

[sp_easyaccordion id="10784"]
opinie o Satin