Zaznacz stronę

Pedicure leczniczy - Warszawa PRAGA-PÓŁNOC

Nasze gabinety na Pradze-Północ nie zostały jeszcze otwarte. Zapraszamy na wizytę u naszych specjalistów w profesjonalnych gabinetach podologicznych znajdujących się na Saskiej Kępie lub Bielanach.  

Pedicure leczniczy – Warszawa Praga Północ

Jednym z zabiegów wykonywanych w klinice Satin jest pedicure leczniczy. Mówiąc w dużym skrócie, jest to zabieg dedykowany skórze i paznokciom stóp, stosowany w celach kosmetycznych i leczniczych. Jego zakres może być różny i zależy od tego, w jakim stanie są stopy pacjenta.

Wykonanie pedicure leczniczego szczególnie polecamy osobom, u których w obrębie stóp pojawiły się niepokojące zmiany. W przypadku kurzajek, odcisków, modzeli, nagniotków, wrastających paznokci czy pękających pięt najlepiej reagować jak najszybciej, zanim problem przybierze na sile i pociągnie za sobą inne dolegliwości.

Pedicure leczniczy – przebieg wizyty

Wizytę rozpoczyna wywiad z pacjentem oraz ocena stanu stóp. Podolog będzie chciał pozyskać jak najwięcej informacji na temat ogólnego stanu zdrowia pacjenta i dowiedzieć się, jaka jest przyczyna ewentualnych zmian, które występują na stopach

Właściwa część zabiegu składa się z 5 etapów:

  • Etap 1 – skrócenie paznokci;
  • Etap 2 – opracowanie paznokci;
  • Etap 3 – usunięcie fizjologicznych zrogowaceń z podeszw stóp;
  • Etap 4 – oczyszczenie wałów paznokciowych oraz końcowa obróbka paznokci;
  • Etap 5 – dobranie odpowiedniego preparatu pielęgnacyjnego.

Do poszczególnych czynności wykorzystywane są profesjonalne narzędzia podologiczne takie jak cęgi, frezy, kapturki ścierne czy skalpel. Po każdym zabiegu są one poddawane zaawansowanym procesom sterylizacji.

Na koniec wizyty pacjent otrzymuje szereg zaleceń, do których powinien się stosować na co dzień. Dopiero zmiana nawyków i zastosowanie się do rad specjalisty w połączeniu z regularnymi wizytami w gabinecie podologicznym przyczyni się do trwałej poprawy kondycji skóry i paznokci stóp.

Warszawa Praga Północ – gdzie wykonać profesjonalny pedicure leczniczy?

Jeśli na Twoich stopach pojawiły się bolesne zmiany, które utrudniają Ci chodzenie, nie czekaj, aż dolegliwość przybierze na sile, tylko możliwie jak najszybciej umów wizytę u podologa. Mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Praga Północ? Serdecznie zapraszamy do kliniki Satin na Saskiej Kępie. Nasz drugi gabinet znajduje się na Bielanach – jeśli jest Ci wygodniej, to tam umów wizytę.

Oferujemy kompleksową opiekę podologiczną. Twoimi stopami zaopiekują się najwyższej klasy specjaliści, posiadający szeroką wiedzę z zakresu leczenia chorób stóp. Jeśli nie wiesz, na jaki zabieg powinieneś się umówić, skontaktuj się z nami, celem uzyskania porady. Zadzwoń już dziś i ustal termin wizyty!

[sp_easyaccordion id="10758"]
opinie o Satin