Zaznacz stronę

Pedicure leczniczy - Warszawa OCHOTA

Obecnie gabinet podologiczny na Ochocie nie został jeszcze otwarty. Zapraszamy do naszych specjalistów, którzy przyjmują w gabinetach na Saskiej Kępie oraz na Bielanach. Wszystkie oferowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Pedicure leczniczy – Warszawa Ochota

Leczniczy pedicure to zabieg dedykowany osobom, które zmagają się z bolesnymi przypadłościami takimi jak odciski, modzele, nagniotki, wrastające paznokcie czy pękająca skóra pięt. Podczas wizyty specjalista z zakresu podologii nie tylko wykona zabieg mający na celu poprawę kondycji i wyglądu stóp, ale dodatkowo doradzi, jak dbać o stopy na co dzień, aby problem nie powrócił w przyszłości.

Dlaczego zdrowie stóp jest ważne?

Wielu problemów zdrowotnych można uniknąć, dbając o stopy i natychmiast reagując, jeśli tylko w ich obrębie pojawią się niepokojące zmiany. Kondycja stóp wpływa na cały organizm, z czego nie każdy zdaje sobie sprawę.

Załóżmy, że na podeszwie stopy pojawił się odcisk. Chodząc, staramy się stawiać stopę tak, aby uniknąć bólu. Wskutek tego nienaturalnie obciążamy kręgosłup i stawy. Jeśli zlekceważymy problem w nadziei, że odcisk sam prędzej czy później zniknie, najprawdopodobniej podolog nie będzie jedynym specjalistą, jakiego przyjdzie nam odwiedzić.

Dlatego w momencie, gdy zauważymy, że na skórze stóp pojawił się odcisk, modzel lub nagniotek albo paznokieć zaczął wrastać czy w płytce pojawiły się ubytki, należy jak najszybciej umówić wizytę w gabinecie podologicznym. Pedicure leczniczy pomoże pozbyć się dolegliwości i zapobiegnie tworzeniu się kolejnych.

Pedicure leczniczy – na czym polega?

Profesjonalnie wykonany pedicure leczniczy jest całkowicie bezbolesny, nie ma się zatem czego obawiać. Na początku wizyty podolog przeprowadza z pacjentem wywiad i omawia szczegóły terapii. Dopiero później rozpoczyna się właściwa część zabiegu. Specjalista prawidłowo obcina i oszlifowuje paznokcie, a także opracowuje wały paznokciowe. Usuwa modzele, nagniotki i odciski, jeśli takowe występują, a w razie konieczności leczy wrastające paznokcie. Zabieg kończy wygładzenie i nawilżenie skóry. Przed wyjściem pacjent otrzymuje jeszcze szereg rad i wskazówek, do których powinien stosować się na co dzień, aby zachować piękne i zdrowe stopy przez długi czas.

Warszawa Ochota – gdzie wykonać pedicure leczniczy?

Mieszkasz w dzielnicy Ochota w Warszawie i zastanawiasz się, gdzie znajdziesz gabinet podologiczny, w którym wykonasz profesjonalny pedicure leczniczy? Zapraszamy do gabinetów podologicznych Satin. U nas znajdziesz fachową pomoc i zrozumienie. Mamy dwa gabinety – jeden znajduje się na Bielanach, a drugi na Saskiej Kępie. Zadzwoń do nas, poznaj szczegóły i umów się na wizytę!

[sp_easyaccordion id="10751"]
opinie o Satin