Zaznacz stronę

Podologia w praktyce to cykliczne spotkania podologów z całej Polski organizowane przez firmę Kerpro. Na początku stycznia konferencja ta kolejny raz umożliwiła wszystkim zainteresowanym wysłuchanie wykładów prelegentów wyspecjalizowanych w dziedzinie podologii. Katarzyna Rozmysłowicz – podolog w Gabinetach Podologicznych Satin podzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem z audytorium podczas IV Spotkania Podologia w Praktyce. Jesteśmy dumni, że tak wyjątkowa specjalistka wspiera na co dzień nasz zespół.

Siódmego stycznia bieżącego roku odbyła się kolejna edycja z cyklu Podologia w praktyce. Dotychczas konferencje te zgromadziły już kilkaset specjalistów. Również tegoroczne spotkanie przyciągnęło wielu podologów z całej Polski. Konferencje to idealny sposób na poszerzenie wiedzy i dzielenie się z nią z kolegami z branży. Podczas czwartego spotkania szansę na wygłoszenie wykładu oraz zaprezentowanie swoich umiejętności otrzymała dobrze znana naszym pacjentom podolog Katarzyna Rozmysłowicz. W czasie wystąpienia dzieliła się wiedzą z zakresu metod oczyszczania paznokci z zastosowaniem narzędzi rotacyjnych i substancji chemicznych. Zaprezentowała również sposoby zabezpieczania płytki przed zakażeniem.

Katarzyna Rozmysłowicz współpracuje z Gabinetami Podologicznymi Satin od blisko dziewięciu lat. Jest certyfikowanym instruktorem z zakresu podologii i chętnie dzieli się swoją wiedzą zarówno podczas Indywidualnego Kursu Podologicznego w Satin, jak i wykładów kongresowych z dziedziny podologii. Dodatkowo publikuje wiele specjalistycznych artykułów. Pomimo ogromnej wiedzy stale poszerza swoje horyzonty, uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach. Pacjenci cenią ją za profesjonalne i indywidualne podejście do problemów.

Katarzynie Rozmysłowicz serdecznie gratulujemy wystąpienia podczas IV Spotkania Podologia w praktyce i cieszymy się, żę to właśnie nasi pacjenci mogą korzystać z jej usług.

opinie o Satin