Zaznacz stronę

Gabinety Satin już od 10 lat dbają o stopy Polaków. W tym czasie tysiące osób obdarzyły nas zaufaniem. Skupiamy się nie tylko na estetycznych, lecz także tych zdrowotnych aspektach nóg. Wysiłki podologów z Satin doceniła redakcja miesięcznika Claudia, zwracając się do nas z prośbą o wystąpienie w roli eksperta.  

Listopadowe wydanie magazynu Claudia porusza między innymi temat nocnej regeneracji ciała. Nie od dziś wiadomo, że sen dla człowieka jest wyjątkowo istotny. To właśnie wtedy organizm odpoczywa, a komórki ulegają regeneracji. To właśnie dzięki temu nocne terapie lecznicze mogą dawać o wiele lepsze efekty niż te, przeprowadzone w dzień. Dotyczy to między innymi leczenia haluxów. To właśnie ten temat podjęła Magda Noskiewicz – Sieg, podolog z Gabinetu Satin.

Haluxy to nic innego jak choroba zwyrodnieniowa stóp. Polega na ustawieniu do przyśrodka głowy pierwszej kości śródstopia oraz ustawieniu palucha w stronę reszty palców stóp. Cierpi na nią wiele dorosłych kobiet, ale też mężczyzn. Podolodzy z Gabinetów Satin bardzo często zajmują się podobnymi przypadkami, a efekty terapii są naprawdę zadowalające. To właśnie z tego powodu redakcja miesięcznika Claudia poprosiła Magdę Noskiewicz – Sieg o opisanie procesu leczenia haluxów. – Pomocne w tym będą specjalne urządzenia, typu Marcin lub szyna Thomsena – mówi Magda Noskiewicz – Sieg na łamach magazynu. Cały artykuł opublikowany został w listopadowym numerze Claudii. Pani Magdzie serdecznie gratulujemy sukcesu i cieszymy się, że zasila ona zespół Gabinetów Satin.

Monika Bąbiak

opinie o Satin