Zaznacz stronę

Pedicure leczniczy - Warszawa BIAŁOŁĘKA

Niestety nie posiadamy jeszcze gabinetu na Białołęce. Za to serdecznie zapraszamy na wizytę do naszych gabinetów podologicznych znajdujących się na Bielanach lub Saskiej Kępie.  

Pedicure leczniczy – Warszawa Białołęka

Z założenia pedicure leczniczy ma pomóc naszym stopom odzyskać idealny wygląd. Obejmuje on diagnostykę i leczenie schorzeń stóp. Dlatego, jeśli w obrębie Twoich stóp występują niepokojące zmiany, które w dodatku powodują silny ból i utrudniają chodzenie, nie czekaj dłużej, tylko jak najszybciej umów wizytę u podologa.

Kiedy umówić się na pedicure leczniczy?

W przypadku problemów ze stopami im wcześniej zaczniemy terapię, tym większa szansa, że dolegliwość uda się wyeliminować już na pierwszej wizycie i unikniemy tym samym długotrwałego leczenie. Wskazaniem do wizyty w gabinecie podologicznym są takie schorzenia jak:

  • stopa cukrzycowa,
  • wrastający paznokieć,
  • kurzajki,
  • modzele,
  • nagniotki,
  • odciski,
  • pękające pięty,
  • grzybica paznokci,
  • utrata paznokci,
  • nadpotliwość stóp.

W myśl zasady, że lepiej zapobiegać niż leczyć, na pedicure leczniczy najlepiej regularnie umawiać się w ramach profilaktyki chorób stóp.

Pedicure leczniczy – jak się przygotować do wizyty?

Dla wielu osób pedicure leczniczy będzie pierwszym zabiegiem, z jakiego skorzystają w gabinecie podologicznym. Nie ma jednak żadnego powodu ku temu, aby się taką wizytą stresować. Zmiany na stopach u niektórych wywołują stres, ale zupełnie niepotrzebnie. 

Podolodzy w swojej pracy mają do czynienia z różnymi schorzeniami, dlatego nie ma potrzeby, aby na siłę poprawiać wygląd stóp. W ten sposób można jedynie zaburzyć obraz sytuacji i utrudnić specjaliście pracę, dlatego nie usuwaj zgrubień skórnych i nie wycinaj odcisków.

Przed wizytą dokładnie umyj i osusz stopy, nie zapominając o przestrzeniach między palcami. W tym dniu nie stosuj żadnych kremów, maści, zasypek czy dezodorantów. Nie zakładaj też nowych butów – przyjdź w tych, w których chodzisz na co dzień, gdyż może to pomóc w ustaleniu przyczyny Twoich dolegliwości.

Pedicure leczniczy – Warszawa Białołęka. Gdzie wykonać zabieg?

Zastanawiasz się nad wizytą u podologa? Mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Białołęka? Odwiedź nas w naszej klinice na Bielanach. Drugi nasz gabinet podologiczny znajduje się na Saskiej Kępie – jeśli jest Ci wygodniej, to tam możesz umówić wizytę. Nie czekaj, aż problem przybierze na sile, tylko jak najszybciej wykonaj pedicure leczniczy. 

W klinice Satin możesz liczyć na profesjonalną opiekę podologiczną. Twoimi stopami zaopiekują się najwyższej klasy specjaliści. Zadzwoń do nas i ustal termin zabiegu!

[sp_easyaccordion id="10740"]
opinie o Satin