Zaznacz stronę

Pedicure leczniczy - Warszawa BeMOWO

Nasz gabinet podologiczny na Bemowie nie został jeszcze otwarty. Już teraz możesz umówić się na wizytę w jednym z naszych gabinetów na Bielanach lub Saskiej Kępie. Nasi specjaliści oferują usługi podologiczne na najwyższym poziomie.

Pedicure leczniczy – Warszawa Bemowo

Jedną z usług, z jakiej można skorzystać w gabinetach podologicznych Satin, jest profesjonalny pedicure leczniczy. Jest to specjalistyczny zabieg dedykowany skórze i paznokciom stóp, który stosuje się w celach kosmetycznych i pielęgnacyjnych.

Czym pedicure leczniczy różni się od klasycznego pedicure’u?

Podstawowa różnica jest taka, że pedicure kosmetyczny wykonywany jest wyłącznie na zdrowych stopach. Ma on na celu przede wszystkim poprawić ich wygląd, upiększyć je i sprawić, że będą ładnie się prezentować. Obejmuje czynności takie jak malowanie paznokci, nawilżanie skóry czy masaż. 

Pedicure leczniczy podobnie jak pedicure kosmetyczny prowadzi do pięknych i zadbanych stóp, jednak w trakcie zabiegu podolog podejmuje działania mające za zadanie wyeliminować problem, a nie tylko go zamaskować. W sytuacji, gdy paznokcie zaczną wrastać w skórę lub łamać się i rozdwajać nie wystarczy tylko je pomalować, lecz trzeba wyleczyć dolegliwość.

Pedicure leczniczy – jakie są wskazania do zabiegu?

Na pedicure leczniczy powinien się zdecydować każdy, kto zmaga się z problemami w obrębie stóp. Zmiany, jakie pojawiają się na skórze, podobnie zresztą jak niepokojące objawy dotyczące paznokci, mogą mieć podłoże chorobowe lub sprzyjać rozwijaniu się różnych schorzeń.

Dlatego w momencie, gdy zauważysz, że na Twoich stopach pojawiły się zmiany, które w dodatku powodują ból, swędzą lub pieką, koniecznie skieruj swoje kroki do jednego z gabinetów podologicznych Satin. Pomożemy Ci znaleźć źródło problemu i skutecznie je wyeliminować.

Czy pedicure leczniczy boli?

Nie musisz się niczego obawiać, gdyż wykonywane w ramach pedicure’u leczniczego czynności nie powodują bolesnych dolegliwości. Zakładanie klamry na wrastający paznokieć jest bezbolesne, a usuwanie odcisków przebiega w taki sposób, aby pacjent nie odczuwał dyskomfortu. Jeśli istnieją podejrzenia, że działania podologa mogłyby takowy wywołać, poszczególne czynności wykonywane są etapami i rozplanowywane na kilka zabiegów.

Pedicure leczniczy – Warszawa Bemowo. Gdzie wykonać?

Mieszkasz w dzielnicy Bemowo w Warszawie i zastanawiasz się, gdzie wykonasz profesjonalny pedicure leczniczy? Zapraszamy do gabinetów podologicznych Satin. Pomożemy Ci pozbyć się bolesnych dolegliwości i doradzimy, jak dbać o stopy na co dzień, aby problem nie powrócił w przyszłości. Nasze gabinety znajdziesz na Bielanach i na Saskiej Kępie. Zadzwoń już dziś i umów się na wizytę!

[sp_easyaccordion id="10743"]
opinie o Satin