Zaznacz stronę

KONSULTACJA ORTOPODOLOGICZNA

100 ZŁ
ok. 20 minut
  1. Dokładna ocena stanu stóp
  2. Analiza chodu
  3. Badanie na podoskopie i macie komputerowej

umów wizytę  Darmowa konsultacja on-line

ponad 13 lat DOŚWIADCZENIA

dbamy o stopy LEGII WARSZAWA

sztab SPECJALISTÓW

szeroki zakres USŁUG

2 lokalizacje NASZYCH GABINETÓW

DIAGNOZA TO PODSTAWA

Podczas konsultacji ortopodologicznej fizjoterapeuta powie Ci o twoich ewentualnych wadach w obrębie stóp oraz zarekomenduje wykonanie odpowiednich wkładek ortopedycznych w celu skorygowania wad. Na wizycie dowiesz się również, jaki rodzaj obuwia jest dla Ciebie najodpowiedniejszy.

KONSULTACJA ZA 0 ZŁ

Jeśli podczas konsultacji zdecydujesz się na wykonanie indywidualnych wkładek ortopedycznych, sama wizyta będzie darmowa. Konsultacja bez wykonania wkładek to koszt 100 zł.

CZAS NA PYTANIA I ODPOWIEDZI

Konsultacja ortopodologiczna służy przede wszystkim ocenie stanu stóp z perspektywy fizjoterapeuty oraz stwarza możliwości doboru i wykonania dedykowanych wkładek ortopedycznych. Taką konsultację zawsze powinna poprzedzać wizyta u podologa, który w oparciu o historię Twoich zabiegów w Satin, wypisze dla Ciebie specjalne skierowanie z dokładnym opisem stanu Twoich stóp.

Nasz doświadczony fizjoterapeuta na podstawie tej dokumentacji przeprowadzi wywiad. Zostaniesz zapytany m.in. o swoją aktywność
fizyczną, rodzaj noszonego obuwia itp. Uzupełnieniem wywiadu jest zawsze badanie manualne, podoskopowe oraz na macie komputerowej.