Historia Satin

Działamy od 2006 roku. Od tego czasu wykształciliśmy grono specjalistów i pomogliśmy ponad

40 000 pacjentom.

Jestem dumna z naszych osiągnięć. Po upływie zaledwie paru lat od stawiania pierwszych kroków w dziedzinie podologii, rozwinęliśmy się niesamowicie. Mamy świetny zespół wspaniałych specjalistów. Od początku zaufały nam setki osób, z których większość do tej pory jest naszymi stałymi pacjentami.

Mgr Izabela Piotrowska – założycielka i właścicielka Satin

Podologia w Polsce

Zainspirowani rozwojem podologii u naszych zachodnich sąsiadów, rozpoczęliśmy działalność w Polsce w 2006 roku. Podczas gdy w Niemczech zawód podologa był już zawodem medycznym, my z ramienia Satin postanowiliśmy szerzyć wiedzę na temat podologii w Polsce, aby stopniowo stać się w twórcą tej dziedziny w naszym kraju i jednocześnie jej niekwestionowanym liderem.

Czym jest podologia?

Zadanie nie było łatwe, ponieważ pierwszym krokiem do sukcesu było uświadomienie Polakom, czym właściwie jest podologia, a co za tym idzie pokazanie znaczącej różnicy między przeprowadzanymi przez nas zabiegami, a tymi, które są wykonywane w gabinetach kosmetycznych. Po zaledwie paru latach dotarliśmy również do lekarzy, którzy uznali podologię za dziedzinę medycyny. Podolog stał się równym partnerem do dyskusji.

Skąd czerpaliśmy wiedzę?

Aby szkolić fachowców, sami musieliśmy najpierw zdobyć wiedzę. Dlatego rozpoczęliśmy współpracę z wieloma ośrodkami szkoleniowymi we Francji, Wielkiej Brytanii czy Niemczech. Tym samym wykształciliśmy grono podologów, którzy byli w stanie przekazywać kwalifikacje naszym kolejnym specjalistom.