Zaznacz stronę

Wizyta w domu opieki

Jako jeden w pierwszych gabinetów podologicznych w Polsce od początku stawiamy sobie wysoko poprzeczkę, chcąc nie tylko współtworzyć standardy rynku podologicznego w naszym kraju, ale przede wszystkim przyczyniać się do znacznej poprawy zdrowia.
Taka myśl i cel przyświecają nam od początku. Dlatego, gdy ponad 5 lat temu mieliśmy możliwość podjęcia współpracy z Fundacją „Pomoc Potrzebującym”, nie wahaliśmy się ani chwili. Misją fundacji jest poprawa jakości życia osób starszych poprzez budowanie spójnego systemu opieki nad osobami niesamodzielnym.
W wolnym czasie włączamy się w te działania, udzielając bezpłatnej pomocy potrzebującym osobom starszym. Silne dolegliwości bólowe i duży dyskomfort podczas chodzenia to najczęstsze problemy podopiecznych fundacji. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnym narzędziom, których używamy, jesteśmy w stanie przynieść ulgę nawet już podczas jednej wizyty w Fundacji.
Ze względu na długoletnią współpracę i bardzo duże zapotrzebowanie na usługi podologiczne, w Domu Seniora zostało wydzielone specjalne pomieszczenie do wykonywania zabiegów, gdzie znajduje się między innym profesjonalny fotel podologiczny. Takie rozwiązanie nie tylko znacznie ułatwia nam pracę, ale także przyczynia się do podniesienia komfortu i wygody pacjentów podczas zabiegów.

Na każdą wizytę zabieramy ze sobą w pełni wyposażony zestaw mobilny, który zawiera m.in. sterylne narzędzia oraz wszelkie preparaty i kosmetyki niezbędne do wykonania zabiegów. Bardzo dużą uwagę w tym przypadku skupiamy na produktach, które są hipoalergiczne i mogą być bezpiecznie stosowane przez diabetyków.
Powiedzieć, że współpraca z Fundacją to dla nas źródło satysfakcji, to zdecydowanie za mało. Nasi pacjenci z Domu Seniora nigdy nie kryją swojego zadowolenia i radości po zabiegach, co, mówiąc szczerze, jest jednym z naszych ulubionych momentów podczas wizyt w tym miejscu.

opinie o Satin