Zaznacz stronę

Łukasz Jarosz

Lekarz chirurgii ogólnej. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na wydziale lekarskim.

umów wizytę

SPECJALIZACJE

  • plastyka wałów paznokciowych
  • zabiegi chirurgiczne płytki paznokciowej
  • chirurgiczne usuwanie zmian skórnych

Znajomość języków obcych

  • Język angielski

O mnie

Jestem lekarzem chirurgii ogólnej, w trakcie ostatniego roku szkolenia specjalizacyjnego, które odbywam w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Grochowskiego Sp. z o. o. w Warszawie. Studia medyczne ukończyłem w 20011 roku, na II Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Chirurgia ogólna od zawsze była i jest moją pasją. Uważam, że nic, tak jak ostrze skalpela i precyzyjne cięcie chirurga, nie jest w stanie w sposób tak zaplanowany i zamierzony zmienić naturalnej struktury tkanek, oczywiście w celach leczniczych. Tkanka jako unikalne utkanie najmniejszych struktur ludzkiego ciała było i jest od zawsze moją fascynacją. Uważam, że tylko dokładne poznanie tych najmniejszych struktur stoi u bram do zrozumienia procesu leczenia i umożliwia jego zaplanowanie.

W ramach chirurgii ogólnej jestem szczególnie zainteresowany chirurgią małoinwazyjną – laparoskopią, leczeniem przepuklin brzusznych.

W Gabinetach Satin zajmuję się kompleksowym leczeniem chirurgicznym chorób paznokcia, tkanek miękkich okołopaznokciowych, chirurgicznym leczeniem zatrzymanego wzrostu paznokci. Doskonale wiem jak duży, niedoszacowany i często mylnie uznany za wstydliwy problem stanowią wrastające paznokcie wśród naszego społeczeństwa.

Łukasz Jarosz uczestniczył w wielu warsztatach, kursach i konferencjach w zakresie chirurgii ogólnej, małoinwazyjnej, onkologicznej, leczenia przepuklin oraz podologii.

Prywatnie – najlepszy tata i mąż na świecie.

Zainteresowania: jazda na rowerze, filmy Quentina Tarantino, muzyka rockowa, gra na gitarze.

Gabinety

w których przyjmuje

SASKA KĘPA

tel. 22 616 41 04
ul. Francuska 42
03-906 Warszawa
pon. – pt.: 9.00 – 21.00

Poznaj pozostałych specjalistów

Satin

Andrzej Piotrowski

Andrzej Piotrowski

Specjalista – podolog. Absolwent i stypendysta Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz WSKiPZ, aktualnie student fizjoterapii na Mazowieckiej Uczelni Medycznej.

czytaj dalej
Magdalena Noskiewicz-Sieg

Magdalena Noskiewicz-Sieg

Specjalista-podolog – absolwentka i stypendystka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia (kierunek Podologia i Spa&Wellness) oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (kierunek Fizjoterapia) ...

czytaj dalej
Anna Milewska

Anna Milewska

Specjalista-podolog, fizjoterapeuta, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, aktualnie studentka Wyższej Szkoły Kosmetologii i Pielęgnacji Zdrowia

czytaj dalej
Izabela Jaszczur-Janus

Izabela Jaszczur-Janus

Specjalista – podolog, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (kierunek Fizjoterapia) oraz doktorantka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu (Katedra i Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu). ...

czytaj dalej