Zaznacz stronę

WKŁADKI „SZYTE” NA MIARĘ

Oferowane przez nas wkładki francuskiej marki Sidas Podiatech wykonane są ze specjalistycznych materiałów i tworzyw, gwarantujących najlepszą jakość, wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Są to wkładki indywidualne, dopasowane do stopy oraz potrzeb pacjenta. Wszystkie wykonywane przez nas wkładki są tworzone od podstaw w oparciu o przeprowadzane badania i wywiad z pacjentem.
Bierzemy pod uwagę nie tylko wady, które należy skorygować, ale również rodzaj noszonego obuwia oraz stopień aktywności fizycznej. Wkładki zalecane są zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom. W szczególności natomiast sportowcom i osobom z różnymi schorzeniami. Dla potwierdzenia jakości proponowanych przez nas wkładek, każdy pacjent otrzymuje na nie 2-letnią gwarancję.

DLACZEGO WYBRAĆ WKŁADKI SIDAS?

  • Najlepsze materiały i najwyższej jakości sprzęt francuskiej marki Sidas Podiatech
  • Profesjonalne doradztwo fizjoterapeuty z wieloletnim doświadczeniem
  • Wykonanie wkładki podczas 1 wizyty (około 45-50 minut)
  • Darmowa wizyta kontrolna po około 2 miesiącach
  • 2-letnia gwarancja

MARKA SIDAS

Francuska firma Sidas to światowy lider w rozwoju technologii poprawiających komfort użytkowników obuwia, szczególnie sportowego. Swoją misję SIDAS określa następująco: „Rozwiązania dla każdej stopy, każdego rodzaju aktywności ruchowej, do codziennego użytku. Wszędzie w imieniu Twoich stóp”. Wkładki Sidas to optymalne połączenie między stopą a butem, które zapewnia równomierny rozkład ciężaru całego ciała.