Rekonstrukcja paznokcia

Jesteśmy prekursorami podologii w Polsce. Już od 2006 roku pomagamy pacjentom w naszych gabinetach

w Warszawie.

Bezpieczna i estetyczna rekonstrukcja paznokcia.

  • Gwarantujemy poprawę estetyki Twoich paznokci z troską o zdrowie i długotrwały efekt.
  • Stosujemy produkty medyczne, niepowodujące żadnych efektów ubocznych w dłuższym czasie.

Podolog po przyjrzeniu się płytce paznokcia zaproponuje Państwu odpowiedni materiał medyczny, dzięki któremu Twoje stopy będą wyglądały estetycznie i zdrowo.

Kiedy zgłosić się do podologa?

Rekonstruować paznokieć możemy w wielu przypadkach: kiedy chcemy zabezpieczyć odsłonięte łożysko paznokcia (tkankę, do której przyrasta paznokieć), podczas prowadzenia terapii wrastających paznokci lub po doznanym urazie mechanicznym. Im wcześniej rozpoczniemy proces odbudowy płytki paznokcia, tym bezpieczniej i szybciej zostanie on zakończony.

Prognoza podologiczna

Współczesna technologia pozwala na rekonstrukcję płytki paznokciowej i skuteczne ukrycie posiadanych mankamentów. Zrekonstruowany, odpowiednio zabezpieczony paznokieć nie powinien sprawiać problemów po zakończonej terapii. Kontrolne wizyty oraz właściwa, świadoma pielęgnacja pozwolą nam uporać się z problemem raz na zawsze.

Czas terapii

Normalny, naturalny proces wzrostu całej płytki paznokciowej trwa nawet do roku. W praktyce podologicznej stosowane są jednak preparaty, które przyspieszają wzrost oraz zabezpieczają zarówno łożysko, jak i paznokieć przed zakażeniem. Jeżeli chodzi o czas terapii w przypadku rekonstrukcji paznokcia jest on indywidualny dla każdego pacjenta. Zdarza się bowiem tak, że rekonstrukcji ulega zaledwie niewielka część płytki, a problem rozwiązać można nawet podczas pierwszej wizyty.

Zdjęcia przed i po

rekonstrukcja-paznokcia-1-przed

rekonstrukcja-paznokcia-2-po