Pakiet Seniora 65+

Skuteczna profilaktyka to gwarancja zdrowia.

Oferujemy specjalistyczną opiekę Seniorom 65+

Zaburzenia krążenia, deformacje stóp, cukrzyca i inne choroby przewlekłe to tylko niektóre źródła problemów w obrębie stóp w przypadku osób starszych. Aby zapobiec powstawaniu i nasilaniu się problemów ze stopami niezbędna jest profesjonalna opieka podologiczna. Dobór odpowiednich technik leczenia i najlepszych preparatów pozwala utrzymać stopy Seniora w zdrowiu, co znacząco wpływa na podniesienie komfortu i jakości ich życia.

Nieprawidłowa pielęgnacja, nieodpowiednie usuwanie zrogowaceń, niewłaściwe obcinanie paznokci, prowadzi w wielu przypadkach do uszkodzeń skóry, która wraz z wiekiem wymaga więcej czasu na regenerację.

Skutki braku profilaktyki

  • Przy zaburzeniach krążenia, paznokcie zazwyczaj stają się nieestetycznie zgrubiałe, przerośnięte, przesuszone, przebarwione, łamliwe i podatne na grzybicę. Wynikiem zaniedbanych paznokci oraz nadmiernych zrogowaceń są bardzo często bolesne deformacje stóp oraz wrastanie i wkręcanie się paznokci.
  • W przypadku cukrzycy, szczególnie u Seniorów obserwujemy zaburzenia czucia i krążenia, także w obrębie stóp. Samodzielna pielęgnacja może okazać się bardzo trudna i mało efektywna. Odpowiednie narzędzia, opracowanie płytki paznokcia oraz diagnoza pozwolą utrzymać stopy w dobrej kondycji.
  • Cienka skóra Seniora jest bardziej wymagająca i traci naturalną barierę ochronną. Profilaktyczne zabiegi podologiczne oraz dobór odpowiednich i profesjonalnych preparatów, pozwolą utrzymać stopy Seniora w zdrowiu, bez ryzyka obtarć czy uszkodzeń naskórka.

Wspólnie poprawmy komfort życia SENIORA

Pakiet Seniora został przygotowany dla pacjentów, którzy ukończyli 65 rok życia. Z oferty można skorzystać w godzinach 11:00 – 15:00. Pacjenci, korzystający z usługi Profilaktycznego zabiegu podologicznego (PZP) w ramach pakietu Seniora, mają możliwość zbierania pieczątek w programie profilaktycznym Satin. Po zebraniu 10 pieczątek, 11 zabieg PZP jest bezpłatny.

Zachęcamy do skorzystania z oferty Satin – Pakiet Seniora 65+.

Zarezerwuj wizytę już dziś!